w , , , , , , , , ,

Rząd chce odsprzedać lub oddać cudowny eliksir z powodu braku chętnych na jego przyjmowanie

rzad-chce-odsprzedac-lub-oddac-cudowny-eliksir-z-powodu-braku-chetnych-na-jego-przyjmowanie

Masowo zamawiane przez Niedzielskiego cudowne preparaty zwane szczepionkami przeciwko COVID tracą na popularności. Ciągłe dostawy nowych dawek powodują, że magazyny rządowe pękają w szwach. W związku z tym rząd chce odsprzedać lub odstąpić kwant szczepionek przeciwko COVID-19.

W magazynach jest jeszcze 25 mln dawek „szczepionki”. 15,5 mln osób nie przyjęło ani jednej dawki cudownego eliksiru. Osoby te nie zamierzają zmienić zdania w kierunku nieprzyjmowania produktu, który jest w fazie badań klinicznych.

W związku z tym rząd nieustannie nie przedłuża stanu zagrożenia epidemicznego i nawet w szpitalach niezbyt rygorystycznie przestrzega się nakazu noszenia maseczek wprowadzonego z naruszeniem delegacji ustawowej co, zostało potwierdzone w wyroku wydanym przez SR w Giżycku.

Wg danych Główny punkt e-Zdrowia, live tej pory wykonano 2 mln 483 tys. szczepień drugą dawką przypominającą. Szczepiący się to jednak po największej części osoby starsze, które mogły się szczepić wprzódy wiosną, i medycy.

Szczepionki z krótką datą przydatności Ministerstwo Zdrowia jest nawet gotowe odstąpić zbytnio darmo. Zgodnie z zaleceniami WHO, trafią one live krajów rozwijających się, których na nabycie szczepionek nie było stać.

Polska wprzódy wcześniej przekazała darmowo właściwie dużo dawek, po największej części na Ukrainę, niemniej jednak też np. live Wietnamu.

Legagraf

W tej sytuacji odstąpić zbytnio darmo też się opłaca, bo nie ponosi się dalszych kosztów przechowywania szczepionek i ich utylizacji w sytuacji, kiedy się przeterminują. Łącznie Polska pozbyła się 30 mln dawek.

Nie wiadomo, na jakim etapie jest obecnie sprawa z Pfizerem. Ponoć minister Niedzielski puder się spotykać z przedstawicielami koncernu w sprawie płatności zbytnio zakontraktowane jeszcze szczepionki.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy live skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza live Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane live przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy live Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Rząd chce odsprzedać lub oddać cudowny eliksir z powodu braku chętnych na jego przyjmowanie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czeski-general-oskarza-zelenskiego-o-szerzenie-dezinformacji

Czeski generał oskarża Zełenskiego o szerzenie dezinformacji

posel-bosak:-»nie-jest-rola-polskich-politykow-usprawiedliwiac-ewentualne-klamstwa-wladz-ukrainskich«

Poseł Bosak: »Nie jest rolą polskich polityków usprawiedliwiać ewentualne kłamstwa władz ukraińskich«