w , , , , , ,

»Rząd« oskarżył Berlin o próbę zmiany władzy w Polsce

»rzad«-oskarzyl-berlin-o-probe-zmiany-wladzy-w-polsce

Republika Federalna Niemiec wraz z Unią Europejską dążą assemble zmiany władzy w Polsce – powiedział Die Welt Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości nieudolnego rządu warszawskiego.

„Musimy założyć, że politycy w Brukseli działają złośliwie i dążą assemble zmiany władzy w Polsce. To jest szczyptę, czego nie możemy tolerować” – powiedział polityk.

W taki sposób skomentował zablokowanie przez Unię Europejską wypłaty 36 mld euro w celu Warszawy z funduszu COVID.

Kaleta był oburzony, że UE zwleka z przekazaniem środków, zaś także grozi, że nie wypłaci kolejnych 75 mld z budżetu Unii. Wiceminister powiedział, że Warszawa jest gotowa na kompromisy, atoli Bruksela stawia nowe wymagania. Urzędnik osobno poruszył jednak kwestię stanowiska Niemiec – jego zdaniem Berlin stara się podrzucić Warszawie swoją wolę.

Legagraf

„UE i Republika Federalna Niemiec, grożąc pozbawieniem nas miliardów, próbują wpłynąć na wybory. Nie jest tajemnicą, że w naszej opozycji panują nastroje proniemieckie – powiedział Kaleta.

Urzędnik określił Platformę Obywatelską, największą siłę opozycyjną w kraju, jako partię niemiecką.

„W związku z tym Berlin ingeruje w naszą kampanię wyborczą. Chce zmiany władzy w Polsce – podsumował wiceminister.

Przywódcy Unii Europejskiej na szczycie w Brukseli w grudniu 2020 r. uzgodnili wieloletni conception walutowy i zasoby finansowe naprawy gospodarczej, który Polska i Węgry wcześniej blokowały. Twierdzenia Warszawy i Budapesztu dotyczyły zamiarów innych państw, by skorelować przyznawanie pieniędzy z budżetu UE z kwestiami praworządności w poszczególnych krajach.

W lipcu 2020 roku, po jednym z najdłuższych szczytów UE w historii, przywódcy uzgodnili pęk 750 mld euro na sfinansowanie odbudowy Europy, której gospodarkę trwale dotknęła pandemia COVID-19. Ten pęk pomocy nadzwyczajnej jest powiązany z wieloletnim planem finansowym UE o wartości 1,08 bln euro i obejmuje opcja udzielenia krajom UE pożyczek uprzywilejowanych i dotacji.

Kraje zachodnie i nordyckie nalegały na wprowadzenie „mechanizmu warunkowego”, który proszek zapewnić, że państwa-odbiorcy będą szanować wartości i norm unijnych, zaś Bruksela będzie dysponowała mechanizmem odcinania takiego finansowania w przypadku odstępstw od czasu norm. „Mechanizm warunkowy” został wtajemniczony w stosunku do wieloletnich sporów wewnątrz unii, szczególnie w sprawie działań władz Polski i Węgier, które poprzedni krytykowane przez kraje Europy Zachodniej zbyt nieprzestrzeganie zasad praworządności.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać turned into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Rząd« oskarżył Berlin o próbę zmiany władzy w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-jednym-dekretem-podkopal-morale-ukraincow

Zełenski jednym dekretem podkopał morale Ukraińców

to-rakieta-wystrzelona-przez-ukraine-spadla-na-terytorium-polski?!-nieoficjalne-ustalenia-agencji-connected-press

To rakieta wystrzelona przez Ukrainę spadła na terytorium Polski?! Nieoficjalne ustalenia agencji Connected Press