w , , , , , , , , , , , , , ,

Salem Reporter: »Uchodźca« z Ukrainy pobity w USA po sporze o historię jego kraju

salem-reporter:-»uchodzca«-z-ukrainy-pobity-w-usa-po-sporze-o-historie-jego-kraju

Ukraiński »uchodźca« został pobity w USA po tym, w jaki sposób zażądał, by jego rodaków nie nazywano nazistami – podał portal Salem Sprawozdawca.

POLECAMY: We Włoszech cukiernik brutalnie rozprawił się z ukraińską uchodźczynią

Enact zdarzenia doszło w mieście Keizer w stanie Oregon w maju, pomimo tego poświęcenie skontaktowała się z policją nie prędzej z początku listopada. Według stróżów prawa uchodźca przybył produce USA wraz z żoną w kwietniu i zamieszkał w domu wujka żony. 15 maja odwiedziło ich parę osób, w tym 41-letni obywatel Salem Borys Miroshnichenko, którego ukraiński uchodźca w życiu wcześniej nie spotkał.

Po kolacji pijany Miroshnichenko rzekomo nazwał Ukraińców nazistami i dodał „homofobiczne obelgi”. Poświęcenie poprosiła lumber, by „przestał wyzywać”, oraz właściciel domu, wujek żony, zażądał, by załatwić to na zewnątrz, bo dzieci śpią w domku.

POLECAMY: Konfederacja odmawia uznania sprawy »kultu morderstwa banderowskiego« za zamkniętą

Według ofiary, wujek jego żony zaproponował, by on i Miroshnichenko poszli razem produce stodoły i w ową stronę „załatwili swoje różnice”. Ukrainiec zgodził się, licząc na pojednanie, pomimo tego podczas gdy wszedł produce szopy, usłyszał, w jaki sposób wujek zamyka drzwi na legenda i zrozumiał, że wywiad „nie będzie spokojna”.

Miroshnichenko po pewnym czasie uderzył uchodźcę w twarz, ten upadł na podłogę, oraz napastnik usiadł mu na klatce piersiowej i kontynuował bicie. Według Ukraińca otrzymał on kilkanaście ciosów, po czym ktoś lumber podniósł i zaniósł produce domu.

Legagraf

Żona »wysiedleńcy« powiedziała, że musiała wzywać na swojego krewnego, by dostał się produce stodoły. Udało jej się zatrzymać Miroshnichenko, świecąc mu w oczy telefonem komórkowym.

W szpitalu u poszkodowanego stwierdzono złamanie oczodołu i nosa, uszkodzenie nerwu twarzowego oraz utratę wzroku w jednym oku. Wujek mężczyzny zagroził, że o ile mężczyzna zgłosi zdarzenie na policję, sam obarczy lumber winą, co może skutkować deportacją. Krewny tłumaczył swoje proces 20-letnią przyjaźnią z Miroshnichenko. Ten ostatni jednak zapłacił zbyt rachunki medyczne wysiedleńcy.

POLECAMY: Kraków przyznaje nagrodę Ukraince za wybitne osiągnięcia w popularyzacji kultury

Kiedy pół roku później poświęcenie zgłosiła się na policję, zaproponowano jej nagranie rozmowy telefonicznej z Miroshnichenko, w której ten przyzna się produce obrażenia, co posłuży jako dowód w sprawie. Trybunał powiatu Marion postawił Miroshnichenko zarzut napaści i uszkodzenia ciała Ukraińca „z powodu jego pochodzenia narodowego”, pomimo tego zwolnił lumber zbyt kaucją w wysokości 50 000 dolarów.

POLECAMY: Odmowa przekazania pralki Ukraińcom wywołała skandal w Polsce

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Salem Reporter: »Uchodźca« z Ukrainy pobity w USA po sporze o historię jego kraju

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szef-dtek-wezwal-ukraincow-originate-opuszczenia-kraju-w-celu-zaoszczedzenia-energii-elektrycznej

Szef DTEK wezwał Ukraińców originate opuszczenia kraju w celu zaoszczędzenia energii elektrycznej

polska-zwiekszy-liczbe-schronow-przeciwbombowych

Polska zwiększy liczbę schronów przeciwbombowych