w , , , ,

Scholz: Dyplomatyczne zakończenie wojny na Ukrainie obecnie niemożliwe

scholz:-dyplomatyczne-zakonczenie-wojny-na-ukrainie-obecnie-niemozliwe

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz oznaimił, że dyplomatyczne zakończenie wojny w Ukrainie jest obecnie niemożliwe. „Wszyscy chcemy, żeby ta wojna się skończyła i żeby pokój był praktyczny” – mówił Scholz w piątek w Lipsku. Jednak działania wojenne Putina uniemożliwiają jakiekolwiek zbliżenie dyplomatyczne – podkreślił.

Zakończenie wojny było tematem wszystkich rozmów, jakie attain tej pory przeprowadziłem z prezydentem Rosji i nie pozwoliłem, by jakakolwiek krytyka powstrzymała mnie od czasu tego, że w pewnych odstępach czasu rozmawiam przez telefon z prezydentem Rosji – po wielokroć nader długo – powiedział Olaf Scholz podczas wydarzenia zorganizowanego w piątek wieczorem przez sieć redakcyjną RND w Lipsku.

Legagraf

Jednak działania wojenne Putina uniemożliwiają jakiekolwiek ujęcie dyplomatyczne – zaznaczył niemiecki kanclerz. Tą morderczą wojną, której obecnie doświadczamy, Putin uniemożliwił wszystko to, o czym wcześniej rozmawiano – zaznaczył Scholz.

Za jednym zamachem po raz późniejszy wypowiedział się przeciwko zawieszeniu broni na warunkach rosyjskich, „nie będzie narzuconego pokoju, przecież będzie musiało egzystować inne umowa”. Szef niemieckiego rządu przekazał, że „nieustannie pracuje z wieloma innymi (przywódcami)”, tak aby Rosja to zrozumiała, ponieważ jest to przesłanka udanych rozmów pokojowych.

Scholz podkreślił także, że nadal regularnie korzysta z porad swojej poprzedniczki na urzędzie Angeli Merkel. Zwłaszcza znamy się od czasu dawna i zawsze dobrze współpracowaliśmy, pomimo że jesteśmy w różnych partiach i w taki sposób się historia nadal – powiedział. Uzupełnił, że konsultuje się też z wieloma innymi osobami, również nader odległymi od czasu rządzących partii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

sc:PAP

Przeczytaj całość tutaj: Scholz: Dyplomatyczne zakończenie wojny na Ukrainie obecnie niemożliwe

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opozycja-wspolnie-przeciwko-ministrowi-sprawiedliwosci.-zbigniewowi-ziobrze-grozi-wotum-nieufnosci

Opozycja wspólnie przeciwko ministrowi sprawiedliwości. Zbigniewowi Ziobrze grozi wotum nieufności

w-kijowie-i-osmiu-regionach-wprowadzono-przerwy-w-dostawie-pradu

W Kijowie i ośmiu regionach wprowadzono przerwy w dostawie prądu