w

Scholz przyznał, że sankcje wobec Rosji szkodzą niemieckiej gospodarce

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz podziękował niemieckim przemysłowcom za poparcie sankcji wobec Rosji, mimo że te ograniczenia szkodzą także gospodarce narodowej.

„Dlatego właśnie (aby Ukraina mogła się bronić – red.) działamy przeciwko Rosji, stosując bezprecedensowo twarde sankcje, które przynoszą efekty. Tak, są one bolesne dla nas, a także dla naszych firm. Ale mają rację. Wolność ma swoją cenę, demokracja ma swoją cenę, solidarność z przyjaciółmi i partnerami ma swoją cenę.

Jesteśmy gotowi zapłacić tę cenę i dziękuję Federalnemu Stowarzyszeniu Przemysłu Niemieckiego za poparcie tych działań. Bardzo dziękuję” – powiedział Scholz, przemawiając na konferencji stowarzyszenia.

Przemawiając przed kanclerzem, szef związku Siegfried Russwurm powiedział, że popiera reżim sankcji wobec Rosji.

POLECAMY: Niemcy ogłaszają erę niedoborów

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kiva zażądał, aby Wielka Brytania przestała sponsorować reżim Zełenskiego

Rozporządzenie o rejestrze ciąż opublikowane w dzienniku ustaw