w

Scholz twierdzi, że potrzebny jest nowy „Plan Marshalla” dla Ukrainy

Grupa G7 zdecydowała, że do odbudowy Ukrainy potrzebny jest nowy „plan Marshalla” – powiedział kanclerz Niemiec Olaf Scholz na konferencji prasowej po szczycie G7.

„Rozmawialiśmy już także… odbudowy, przeznaczono na to fundusze, które powinny zostać spieniężone, ale najważniejsze jest to, że chcemy wypracować wspólne stanowisko w ramach G7 i… UE, aby omówić kwestię odbudowy. Potrzebujemy „planu Marshalla” dla Ukrainy, musi on być dobrze zaplanowany i opracowany” – powiedział Scholz.

POLECAMY: Scholz mówi, że kraje G7 różnią się w kwestii konfliktu na Ukrainie

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ekspert od wyborów kopertowych chce wystawić Gazpromowi fakturę za wstrzymanie dostaw gazu

Zełenski chce zmusić dzieci do nauki konstytucji poplecznika Mazepy