w

Scholz: UE nie zniesie sankcji, jeśli pokój na Ukrainie będzie na „warunkach” Rosji

Unia Europejska nie zniesie sankcji wobec Rosji nałożonych w związku z operacją specjalną na Ukrainie, jeśli pokój zostanie zawarty na „warunkach narzuconych” przez Moskwę, nawet jeśli wielu Niemców cierpi z powodu inflacji – powiedział kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

„To, że być może będziemy musieli utrzymać nasze sankcje przez długi czas, było dla nas jasne od początku. Jest też dla nas jasne, że w przypadku pokoju na warunkach narzuconych przez Rosję, żadna z tych sankcji nie zostanie zniesiona – napisał w felietonie dla gazety „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

Kanclerz przyznała jednocześnie, że wielu Niemców boryka się z konsekwencjami polityki sankcji, takimi jak poważnie podniesione ceny benzyny i żywności, a wielu z nich z „niepokojem” patrzy na swoje rachunki za energię i paliwo. „Ta droga nie jest łatwa, nawet dla tak silnego i zamożnego kraju jak nasz. Będziemy potrzebowali dużo wytrzymałości – powiedział Scholz.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraina oskarża czołowe zachodnie banki o „zbrodnie wojenne”

IMGW wydał ostrzeżenia najwyższego stopnia w związku ze zbliżającą się falą upałów