w

Scholz wezwał Niemców, aby nie bali się wzrostu cen

Podjęte przez niemiecki rząd działania na rzecz obniżenia cen energii i prądu pozwalają obywatelom i przedsiębiorcom tego kraju nie obawiać się rosnących kosztów – powiedział w czwartek przed szczytem Unii Europejskiej kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

„Nikt – żadna rodzina, żaden emeryt czy student i żadne przedsiębiorstwo – nie powinien się obawiać, że nie poradzi sobie z cenami gazu, prądu czy ogrzewania” – powiedział w Bundestagu, komentując w ramach oświadczenia rządu wprowadzenie planowanych pakietów pomocowych oraz bieżące działania państwa na rzecz obniżenia cen energii.

Wcześniej informowano, że według corocznej ankiety niemieckiego towarzystwa ubezpieczeniowego R+V Versicherung znaczna część obywateli Niemiec w obecnym kryzysie energetycznym obawia się przede wszystkim wzrostu cen koszyka żywnościowego, czynszu i nadchodzącej recesji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemcy będą musiały kupować energię od Rosji

Media: Europejczycy zaczęli zdawać sobie sprawę, że są ofiarami amerykańskiej strategii