w

Scholz został wygwizdany podczas swojego wystąpienia w Brandenburgii, podały media

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz został wygwizdany podczas przemówienia w mieście Neuruppin w kraju związkowym Brandenburgia, a demonstranci krzyczeli „zdrajca narodu” i „spadaj” – podał Focus.

„Demonstranci krzyczeli 'zdrajca narodu’ i 'spadaj’. Scholza trudno było zrozumieć” – zauważa publikacja, dołączając do niej klip wideo z przemówienia z okrzykami tłumu.

Według gazety, do demonstracji wezwała partia Alternatywa dla Niemiec i Lewica. Focus szacuje, że na placu, na którym przemawiał kanclerz, zebrało się kilkaset osób.

W środę wieczorem Scholz spotkał się z mieszkańcami w Neuruppin, gdzie oprócz jego wystąpienia zapowiedziano dyskusję z posłanką SPD do Bundestagu Wiebke Papenbrock.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polak aresztowany pod zarzutem pracy dla rosyjskiego wywiadu

W Niemczech decyzję o zapełnieniu PMG o 95 proc. do listopada uznano za niewykonalną