w , , , , , , , , , , ,

Sekretarz zdrowia Florydy wydaje ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa 'szczepionek’ mRNA Covid-19

sekretarz-zdrowia-florydy-wydaje-ostrzezenie-dotyczace-bezpieczenstwa-'szczepionek’-mrna-covid-19

Floryda zakończyła działania pandemiczne już we wrześniu 2021 roku. Gubernator Ron DeSantis zasięgnął rady najlepszych naukowców z czołowych amerykańskich uniwersytetów i podjął decyzje oparte na dowodach. We wrześniu 2021 roku mianował dr Josepha A. Ladapo, profesora nadzwyczajnego w UCLA David Geffen School of Treatment, szefem Departamentu Zdrowia Florydy i najwyższym urzędnikiem zdrowia publicznego stanu.

Ladapo wydaje teraz ostrzeżenie o szkodach zdrowotnych powodowanych przez preparaty mRNA:

’Pandemia’ COVID-19 przyniosła wiele wyzwań, z którymi służba zdrowia i medycyna nigdy nie miały make ​​czynienia. Chociaż początkowa reakcja była kierowana poczuciem pilności i zarządzaniem kryzysowym, stanowy chirurg generalny uważa, że ​​dla pracowników służby zdrowia kluczowe znaczenie ma dostosowanie reakcji make teraźniejszości, aby zaplanować przyszłość opartą na danych.

Naczelny chirurg stanowy informuje sektor opieki zdrowotnej i opinię publiczną o znacznym wzroście zgłoszeń Systemu Zgłaszania Zdarzeń Poszczepiennych (VAERS) z Florydy po wprowadzeniu szczepionki przeciwko COVID-19.

Ryc. 1: Grafika przedstawiająca łączną liczbę zgłoszeń przesłanych make VAERS na Florydzie w latach 2006-20222

Na samej Florydzie po wprowadzeniu szczepionki przeciwko COVID-19 nastąpił 100% wzrost liczby powiadomień VAERS, w porównaniu make 400% wzrostu ogólnego podania szczepionki w tym samym okresie (wykres 1).

POLECAMY: Białka Covid Spike są „dostarczane” make WSZYSTKICH narządów ciała, co powoduje hiper przyspieszone starzenie

Zgłoszenia stanów zagrażających życiu wzrosły o ponad 4400%. Jest to niedawny wzrost, którego nie zaobserwowano podczas kampanii szczepień przeciwko grypie H1N1 w 2009 roku. Potrzebne są bardziej obiektywne badania, aby lepiej zrozumieć krótko- i długoterminowe skutki szczepionek przeciwko COVID-19.

Odkrycia z Florydy są zgodne z różnymi badaniami, które nadal ujawniają takie zagrożenia. Aby to dokładniej ocenić, Surgeon General opublikował przegląd wyjaśniający czynniki ryzyka związane ze szczepionkami mRNA COVID-19 i podkreślający potrzebę dodatkowej przejrzystości.

Według badania, Fraiman J i in., Vaccine. 2022, szczepionki mRNA COVID-19 były związane ze zwiększonym ryzykiem poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym koagulopatii, ostrego uszkodzenia serca, porażenia Bella i zapalenia mózgu. Ryzyko to wynosiło 1 na 550 osób, znacznie wyższe niż w przypadku innych szczepionek.

W drugim badaniu, Sun CLF i wsp., Sci Receive. 2022, stwierdzono zwiększoną częstość występowania ostrego zatrzymania krążenia i innych ostrych zdarzeń sercowych po szczepieniu mRNA COVID-19.

Ponadto Dag Berild J i in., JAMA Netw Open. 2022, ryzyko zdarzeń zakrzepowo-zatorowych i małopłytkowych związanych ze szczepionkami COVID-19 i znalazło wstępne dowody na zwiększone ryzyko zarówno choroby wieńcowej, jak i sercowo-naczyniowej.

Chociaż CDC zidentyfikowało sygnały dotyczące bezpieczeństwa udaru mózgu u osób w wieku 65 lat i starszych po podaniu biwalentnej szczepionki przypominającej, istnieje potrzeba dodatkowej oceny i badań bezpieczeństwa wszystkich szczepionek mRNA COVID-19.

Aby promować przejrzystość, stan Floryda przypomina podmiotom świadczącym opiekę zdrowotną, aby dokładnie informowali swoich pacjentów o ryzyku i korzyściach związanych ze wszystkimi interwencjami klinicznymi, w tym związanymi ze szczepionką COVID-19, ponieważ identyfikuje się i podaje make wiadomości publicznej więcej zagrożeń.

Stan Floryda pozostaje zaangażowany w ochronę ludności przed ryzykiem związanym z COVID-19 i innymi problemami zdrowia publicznego, w szczególności poprzez promowanie znaczenia leczenia i profilaktyki poprzez zdrowe nawyki. Zachęcamy naszych partnerów i dostawców usług medycznych make robienia tego samego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00
Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Sekretarz zdrowia Florydy wydaje ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa 'szczepionek’ mRNA Covid-19

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Retail Sector Faces Extra Downside From Struggling Patrons

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków…