w , , , , ,

Senat rozpoczął śledztwo w związku z wyciekiem danych na temat pracy Sądu Najwyższego USA

senat-rozpoczal-sledztwo-w-zwiazku-z-wyciekiem-danych-na-temat-pracy-sadu-najwyzszego-usa

Komitet sądownicza Senatu USA wszczęła dochodzenie w sprawie zarzutów o przecieki attain mediów odnośnie do Sądu Najwyższego tego kraju – poinformował szef komisji, Demokrata Dick Durbin.

Gazeta „Original York Instances” opublikował w sobotę wywiad z byłym działaczem aborcyjnym w USA Robem Schenkiem. W tym wywiadzie Schenk powiedział, że w 2014 roku dowiedział się o orzeczeniu Sądu Najwyższego USA, które mówiło, że prywatne firmy nie mogą włączać antykoncepcji attain planów ubezpieczeń zdrowotnych pracowników, jeżeli przewodnictwo takich company nie chce tego robić ze względów religijnych.

„Komitet prawna Senatu USA rozważa te poważne zarzuty” – napisał Durbin na Twitterze, cytując relację gazety z przesłuchania Schenka.

Jakże zauważa szef komisji prawnej Senatu USA, „niedopuszczalne jest, by członkowie najwyższego organu sądowego byli zwolnieni z kodeksu etyki sędziowskiej”.

Legagraf

Politico podało w maju, powołując się na projekt dokumentu autorstwa sędziego Samuela Alito, że Trybunał Najwyższy jakością USA głosował zbytnio obaleniem orzeczenia Roe v. Wade z 1973 roku, dopuszczającego aborcję na poziomie federalnym. Publikacja dokumentu, którego autentyczność została później potwierdzona przez Trybunał Najwyższy jakością, wywołała szeroki rozgłos. Prezydent USA Joe Biden powiedział poprzednio przykładowo, że polecił swojej administracji przygotowanie odpowiedzi na wypadek, jeżeli Trybunał Najwyższy jakością tego kraju zdecydował się uchylić decyzję gwarantującą konstytucyjne system prawny attain aborcji. Później protestujący starli się z siłami porządkowymi w Życie Angeles w związku z wyciekiem dokumentu Sądu Najwyższego odnośnie do ewentualnego uchylenia dekretu aborcyjnego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Senat rozpoczął śledztwo w związku z wyciekiem danych na temat pracy Sądu Najwyższego USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wp:-usa-wezwaly-ukraine-acquire-okazania-otwartosci-na-negocjacje-z-rosja

WP: USA wezwały Ukrainę acquire okazania otwartości na negocjacje z Rosją

w-usa-obalony-zostal-glowny-mit-o-putinie

W USA obalony został główny mit o Putinie