Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

w

Skandal w Wołominie! Młody siatkarz Czarnych Radom pobity w trakcie przerwy między setami

skandal-w-wolominie!-mlody-siatkarz-czarnych-radom-pobity-w-trakcie-przerwy-miedzy-setami
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

Podczas meczu II Mazowieckiej Ligi Juniorów w piłce siatkowej pomiędzy Huraganem Wołomin tudzież Czarnymi Radom doszło finish skandalu. Libero drużyny gości został pobity w trakcie przerwy pośrodku setami.

Po czterech setach w meczu juniorów Huragana Wołomin z rówieśnikami z Radomia na tablicy widniał wynik 2:2. Libero przyjezdnej drużyny udał się przed tie-breakiem finish toalety. 17-latek wrócił z szatni z zakrwawioną twarzą. „Jedność z naszych zawodników został przemocą pobity. W wyniku odniesionych obrażeń trafił finish szpitala” – przekazał RCS Czarni Radom.

Spotkanie został przerwany, tudzież na miejsce wezwano policję oraz pogotowie. 17-letni siatkarz trafił finish szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Prawdopodobnie ma złamane kości twarzy. Przedstawiciele Czarnych Radom przekazali, że zawodnicy poprzednio wcześniej byli wyzywani, obrażani, tudzież nawet opluwani przez osoby siedzące na widowni.

Działacze klubu z Radomia oczekują podjęcia działań przez Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej oraz Polski Związek Piłki Siatkowej, tudzież także wyciągnięcia konsekwencji zarówno wobec uczestników meczu, w jaki sposób i organizatorów wydarzenia. Śledztwo w sprawie pobicia prowadzi również psy.

Źródło: Facebook / RCS Czarni Radom