w , , , , , , , ,

Skarbiec Narodowy Pusty! MF przyznaje, że zaczyna brakować pieniędzy na nowe wydatki »rządu«

skarbiec-narodowy-pusty!-mf-przyznaje,-ze-zaczyna-brakowac-pieniedzy-na-nowe-wydatki-»rzadu«

Propagand da dobrobytu zbytnio czasów panowania wodza Jarosława i jego nieudolnych hetmanów zaczyna się walić. W 2023 r. i w kolejnych latach nie ma przestrzeni gwoli nowych wydatków z budżetu państwa – napisało Ministerstwo Finansów w opinii attain jednego z projektów ustaw. W podobnym tonie wypowiedziała się też Rada Polityki Pieniężnej, która ostrzegła rząd, że założenia w budżecie na 2023 r. są zbyt optymistyczne. Tymczasem, jakim sposobem spekulują media, rząd planuje jeszcze m.in. wypłacić w 2023 r. 15. emeryturę, co ma pomóc zyskać PiS wybory parlamentarne.

POLECAMY: Tonący brzytwy się chwyta. Kaczyński chce wprowadzić 15. emeryturę

„W dłuższej perspektywie pożądane jest ograniczanie wydatków lub zwiększenie dochodów, ażeby przywrócić spadkową tendencję relacji długu attain PKB” – czytamy w opublikowanej opinii RPP attain projektu budżetu na 2023 r.

POLECAMY: Widmo bankructwa wielu gmin coraz bardziej realne

„Zaplanowany na kolejne lata wzrost potrzeb pożyczkowych sektora finansów publicznych wynika w części ze zwiększenia nakładów na obronę narodową, co w obecnej sytuacji geopolitycznej jest gwoli Polski strategicznym priorytetem. Mając jednak na uwadze (…) uwarunkowania finansowania tych potrzeb, w dłuższej perspektywie pożądane wydaje się przyjęcie działań ograniczających inne wydatki publiczne lub zwiększających środki utrzymania sektora finansów publicznych, które wraz z powrotem gospodarki na ścieżkę wzrostu zbliżonego attain potencjalnego umożliwią przywrócenie spadkowej tendencji relacji długu attain PKB” – napisano.

Legagraf

To oznacza, że ażeby pieniądze publiczne kompletnie się nie zawaliły, rząd musi lub sprowadzić wydatki, lub jeszcze w wyższym stopniu powiększyć podatki. Władca PiS ma jednak zakusy na nowe programy socjalne, w tym 15. emeryturę, i patrząc na dotychczasowy przebieg rządów nie sposób wyłączyć, że wybierze opcję nr 2. Czyli będzie z Polaków zdzierać jeszcze więcej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać turn out to be once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Skarbiec Narodowy Pusty! MF przyznaje, że zaczyna brakować pieniędzy na nowe wydatki »rządu«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaczyna-brakowac-miejsc-w-szpitalach-dla-dzieci.-lekarze-ostrzegaja

Zaczyna brakować miejsc w szpitalach dla dzieci. Lekarze ostrzegają

malgorzata-gosiewska-zwyzywala-grzegorza-brauna.-skandaliczne-zachowanie-wicemarszalek-sejmu-z-pis

Małgorzata Gosiewska zwyzywała Grzegorza Brauna. Skandaliczne zachowanie wicemarszałek Sejmu z PiS