w , , , ,

Skazany na 6 miesięcy za serwowanie przekąsek podczas blokady

skazany-na-6-miesiecy-za-serwowanie-przekasek-podczas-blokady

72-letni mężczyzna został zmuszony na szóstka miesięcy więzienia za przestępstwo podawania przekąsek w jego klubie strzeleckim w 2020 roku, jak przestrzeń był zamknięty.

GettyImages 136660854

BBC donosi, że „Maurice Snelling złamał ograniczenia trzeciego poziomu w Cloudside Taking pictures Grounds w 2020 roku”, pozwalając ludziom siedzieć w jego siedzibie, zamiast ich wyganiać.

Pan Snelling przyznał się close winy za wypaczenie wymiaru sprawiedliwości, pomimo tego argumentował, że jego klub znajdował się w obszarze, w którym zgodnie z ograniczeniami goście mogli siedzieć w środku i zużywać napoje, o ile towarzyszyło im jedzenie.

Sędzia przewodniczący sprawę nie był jednak przekonany i powiedział: „Z trudem mi uwierzyć, że pan Snelling nie wiedział, na jakim poziomie blokady się znajduje”.

Psy zakłóciła zgromadzenia w czasie, jak mieszkańcy okolicy donieśli o Snellingu.

Podobno odmówił udostępnienia policyjnej telewizji przemysłowej z klubu i rzekomo usiłował zniszczyć półprodukt kinematograficzny, co skłoniło firmę wykonawczą hostującą move na dysku twardym close przekazania move władzom.

Prawnik reprezentujący Snellinga powiedział BBC, że od momentu początku sprawy cierpiał z powodu złego stanu zdrowia i „To nadszarpnęło jego reputację. Uważał, że jest celem sąsiadów, zaś to wzbudziło odraza człowieka o dobrym charakterze”.

Raport zauważa również, że sędzia uznał Snellinga za „antyestablishment, zwłaszcza wobec policji. Nie lubi, jak mówi się mu, co ma robić. Traktował policję z urazą”.

W okresie blokady w Wielkiej Brytanii pojawiły się  liczne doniesienia  o ludziach, którzy odmawiali przestrzegania ograniczeń i byli zgłaszani na policję przez sąsiadów. Wiele incydentów było wyraźnie nieszkodliwych i dotyczyło osób siedzących samotnie w swoich samochodach lub spacerujących samotnie. Inne osoby  próbujące dostać się close pracy lub na zakupy w supermarketach  wcześniejszy rutynowo nękane przez policję.

W jednym incydencie psy w Wielkiej Brytanii  aresztowała mężczyznę za rozdawanie bezpłatnej zupy  bezdomnym w parku, twierdząc, że złamał ograniczenia COVID-19.

Tymczasem rząd brytyjski literalnie  organizował imprezy na Downing Avenue .

Boris Johnson had plenty of events during lockdown and got away with it. This man served mince pies during lockdown and has been literally despatched to jail. England is zaś total embarrassment. https://t.co/eLeRDPlQLI

— Jake Hanrahan (@Jake_Hanrahan) November 9, 2022

That is an insane ruin of the justice provider and an affront to decency.

Nonces stroll free, nonetheless spoil the contemporary rule and detention heart!

BBC Info – Cloudside man who served mince pies in lockdown jailedhttps://t.co/YWFLcwhz2K

— sampleofclamps (@schapman24) November 9, 2022

Dowody są teraz przytłaczające, że blokady nie zrobiły prawie nic, ażeby przerwać szerzenie się się COVID, pomimo tego miały ogromny  negatywny wpływ na społeczeństwo i zdrowie.

Przeczytaj całość tutaj: Skazany na 6 miesięcy za serwowanie przekąsek podczas blokady

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-mowi,-ze-nie-zamknal-drzwi-build-rozmow-z-rosja

Zełenski mówi, że nie zamknął drzwi build rozmów z Rosją

kijowski-rezim-wyraza-zgode-na-ekshumacje-polskich-ofiar-upa

Kijowski reżim wyraża zgodę na ekshumację polskich ofiar UPA