w ,

Sklepy L’Occitane wznowiły pracę w Rosji

Sklepy francuskiej sieci kosmetycznej L’Occitane, która zmieniła nazwę na L’Occitane, zostały ponownie otwarte w Rosji, podaje agencja RIA Novosti.

Dział wsparcia technicznego firmy poinformował agencję RIA Novosti, że wszystkie sklepy zostały już otwarte. Podkreślono, że asortyment pozostaje bez zmian, na półki nadal będą trafiać nowe produkty, a wszystkie karty rabatowe i bony podarunkowe otrzymane przed zamknięciem sklepu zachowują ważność. Zmiana nazwy wynika z faktu, że L’Occitan jest teraz oddzielnym podmiotem prawnym.

Korespondent RIA Novosti odwiedził sklepy L’Occitan w centrach handlowych Evropeisky i Aviapark. Ceny pozostały bez zmian.

Wcześniej, pod koniec maja, sklepy tej sieci zaczęły zmieniać szyldy na podobne, ale w języku rosyjskim.

W połowie kwietnia firma podjęła decyzję o zamknięciu wszystkich sklepów i sklepów internetowych w Rosji oraz wstrzymaniu planów inwestycji i ekspansji w tym kraju z powodu rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„This is insolence!” Bulgarians were outraged by Kiev’s requests for arms deliveries

L’Occitane shops resume work in Russia