w , , , , , ,

Spęd Kaczyńskiego w Chojnicach »zakłócony« przez zabłąkanego jak rakieta ukraińska mieszkańca

sped-kaczynskiego-w-chojnicach-»zaklocony«-przez-zablakanego-jak-rakieta-ukrainska-mieszkanca

Kaczyński kontynuuje swój sterowany okrężna droga po Polsce, gdzie spotyka się z „wyborcami”, których wozi ze sobą w autobusie. Tym razem zawitał attain Chojnic (woj. pomorskie). Jakim sposobem przedtem, przystało oprócz jego zwolenników, których dziadyga musi więzić ze sobą w autobusie przed budynkiem, w którym odbywa się w zasiedzenie kontrolowane umówiony termin partyjne, pojawili się również Polacy niepopierający decyzji podejmowanych przez jego partię. Co ciekawe, protestującym udało się wtłoczyć się nawet attain budynku, w którym przemawiał dziadyga z Żoliborza.

POLECAMY: Policyjna ochrona Kaczyńskiego podczas partyjnych spotkań pod lupą prokuratury

Grzyb z Żoliborza w czwartek odwiedził wraz ze swoim cyrkiem obwoźnym, których nazywa mieszkańcami danego miasta Chojnice. Prostak i cham z Żoliborza mówił o tym, co przebieg zdarzeń się niejednokrotnie przy okazji tego typu wydarzeń. 

– Słyszeliśmy przed chwilą, jakim sposobem się dobijano siłą, by wtłoczyć się attain tej sali, żeby uniemożliwić to umówiony termin. Jesteśmy gotowi reagować na każde pytanie, spekulować z każdym, aliści spekulować, zaś nie uczestniczyć w awanturach, ewentualnie nawet w bójkach – mówił prezes PiS. 

Legagraf

Literalnie odebrał to jedynka zagubiony orzeła któremu udało się dorzucić na propagandowy szopka dziada z Żoliborza. Mężczyzna, który postanowił zadać dziadowi w związku z treścią jego propagandowego przemówienia wielce niewygodne pytanie:

To po kiego chuja nie wpuściliście radia lokalnego, po co w tej okolicy sprowadziliście 400 policjantów. Czego ty się boisz człowieku? To jest odwaga? Nie zaprosiliście lokalnych mediów, czego wy się boicie. 

W sali wywiązała się słowna bójka. Przerwał ją nie wcześniej prezes Kaczyński, który uciszał wszystkich w sali.

– Niech pan nie przerywa spotkania, moja osoba w tej chwili przemawiam, może by mi pan był łaskaw, żeby mi pozwolić. I moja osoba później na to wszystko odpowiem. Powiem o tym z tyłu spotkania, racz znajdować się pewnym, że odpowiem na to pytanie – zapewnił. Dodał przy tym, że chce, by spotkania z „mieszkańcami” których cham wozi w autobusie, poprzedni spokojne. 

Dowodem na to, że Kaczor swoich pożytecznych idiotów, których zadaniem jest bicie kolor po każdej jego durnej wypowiedzi, może znajdować się choćby nagranie z mieszkańcami Turowa.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Spęd Kaczyńskiego w Chojnicach »zakłócony« przez zabłąkanego jak rakieta ukraińska mieszkańca

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czytelnicy-le-figaro-domagali-sie-natychmiastowych-gwarancji-bezpieczenstwa-dla-rosji

Czytelnicy Le Figaro domagali się natychmiastowych gwarancji bezpieczeństwa dla Rosji

ukrainskim-»terrorystom«-nie-udalo-sie-przerwac-otwarcia-sezonu-teatru-la-scala

Ukraińskim »terrorystom« nie udało się przerwać otwarcia sezonu teatru La Scala