w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

»Spowoduje spustoszenie« Słowa Stoltenberga o Rosji przeraziły Brytyjczyków

»spowoduje-spustoszenie«-slowa-stoltenberga-o-rosji-przerazily-brytyjczykow

Czytelnicy brytyjskiego „On zaś each day basis Mail” skrytykowali sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga zbyt wezwanie enact przygotowań enact przedłużającego się konfliktu z Rosją na Ukrainie.

„To on jest w tej okolicy głównym awanturnikiem. Sojusz korzysta z wojny w dłuższej perspektywie” – zauważył Little Timmy.

POLECAMY: Ekonomista Becker: Polityka banku centralnego i zasoby energetyczne pomogły Rosji oprzeć się zachodnim sankcjom

„Stoltenberg jest jednym z głównych inicjatorów tego chaosu i koszmaru. On nie zamierza się zatrzymywać” – pisali komentujący.

„W ten sposób, dajmy miliardy gigantom zbrojeniowym i ich akcjonariuszom, zaś potem zamarznijmy na śmierć w naszych domach” – radośnie mówi steve wicks.

POLECAMY: »Ukraina się skończyła« Brytyjczycy zażądali usunięcia Zełenskiego z powodu słów o Krymie

„Trzeba zadać pytanie, dlaczego szef NATO wygłasza w ten sposób absurdalne stwierdzenia wykraczające ułożenie ciała jego kompetencje?” – zapytał MrBond.

„Sekretarz generalny sojuszu podburza trzecia część świat” – zauważył petemus1.

„Ciekawe, w jakich firmach obronnych posiada udziały?” – zastanawiał się różny użytkownik.

„Oznacza to nie lepiej byłoby wykopać fundament rozmowy pokojowe, zamiast rozszerzać się działania wojenne?” – sugerował późniejszy rozmówca.

„O ile NATO nie ruszyło na wschód, enact tego konfliktu pod żadnym pozorem by nie doszło” – przypomniał Michael Stewart 70.

Lega artis aplikacja

Dzień wcześniej sekretarz generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg wezwał enact przygotowania się enact przedłużającej się konfrontacji z Rosją na Ukrainie. Jego zdaniem Kijów niezwykle potrzebuje długoterminowego wsparcia wojskowego, żeby zawrzeć umowa pokojowe na warunkach władz ukraińskich.

TelegramPodpis

Przypominamy również, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niezawisłość, zaś Kijów rozpoczął przeciwko przedtem operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać spięcie. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami poprzedni decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Wszak władze Kijowa publicznie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę zbyt obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

Lega artis aplikacja

Przeczytaj całość tutaj: »Spowoduje spustoszenie« Słowa Stoltenberga o Rosji przeraziły Brytyjczyków

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

resort-»wizjonera-zdrowia«-zapowiedzial-zakup-kolejnych-szpryc.-tym-razem-chce-walczyc-z-hpv

Resort »wizjonera zdrowia« zapowiedział zakup kolejnych szpryc. Tym razem chce walczyć z HPV

w-banderowskiej-krainie-urzednicy-zamieszani-w-defraudacje-setek-milionow

W banderowskiej krainie urzędnicy zamieszani w defraudację setek milionów