w , , , ,

Sprawa bękana przez PiS-owskiego radnego 80-latka szczęśliwie zakończona

sprawa-bekana-przez-pis-owskiego-radnego-80-latka-szczesliwie-zakonczona

Sprawa nękanej przez PiS-owskiego radnego 80-letniej emerytki z Torunia znalazła szczęśliwy schyłek.

W rozwiązaniu problemu pomogli politycy Platformy Obywatelskiej. Karol Maria Wojtasik w polityce odnalazł się na skutek Zbigniewowi Girzyńskiemu, który zrobił z niego dyrektora swojego biura poselskiego w Toruniu. W 2014 roku w wyborach samorządowych construct toruńskiej rady miasta, skromnie wówczas znany Wojtasik, wystartował z jedynki na liście PiS i został radnym. Rajca znany jest z wdania się w bójkę na targowisku, którego jest kierownikiem oraz z nasłania na emerytkę służb.

80-letnia rencistka z Torunia własnoręcznie wykonuje skarpetki i czapki. Połowica doszła construct wniosku, że zacznie na tym sobie dorabiać construct niskiej emerytury. Stoisko ze swoimi produktami rozłożyła przed przed wejściem na targowisko miejskie, w taki sposób by nikomu nie zatrzymywać.

To nie spodobało się Karolowi Marii Wojtasikowi, który zażądał, żeby partnerka sprzedawała swoje wyroby na targowisku, wcześniej uiszczając odpowiednią opłatę. Z okładem tydzień nasłał na nią Straż Miejską i funkcjonariuszy celno-skarbowych.

Więcej o tej skandalicznej sprawie pisaliśmy w artykule: Toruński radny z PiS-u doniósł na emerytkę, która chciała sobie dorobić sprzedając własne wyroby

Szczęśliwy schyłek sprawy

Sprawy w swoje ręce wzięło toruńskie kołowrót Platformy Obywatelskiej. Lokalni politycy skontaktowali się ze zbesztaną przez radnego PiS emerytką i uiścili zbytnio nią opłatę na targowisku.

Doceniam i niezmiernie szanuję osoby, które biorą swój życie w swoje ręce i czują pewny etos pracy. Warto wspierać takie osoby, stąd nasza inicjatywa, ażeby wesprzeć działania pani Basi. Jako toruńskie kołowrót PO zdecydowaliśmy, że opłacimy pani Basi miejsce na targowisku construct końca tego roku, w taki sposób ażeby mogła bez przeszkód i zgodnie z przepisami zarabiać – mówi “Gazecie Wyborczej” Jacek Gajewski, rajca sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego z PO.

Istnieć może suma nie jest duża, aliści teraz warto pójść na zakupy construct 80-letniej emerytki. Oddanie construct tego zachęcamy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Sprawa bękana przez PiS-owskiego radnego 80-latka szczęśliwie zakończona

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hiszpanscy-pracownicy-transportu-rozpoczna-strajk-bezterminowy

Hiszpańscy pracownicy transportu rozpoczną strajk bezterminowy

amerykanskie-media-doniosly-o-planie-»zajecia-krymu«-przez-ukraine

Amerykańskie media doniosły o planie »zajęcia Krymu« przez Ukrainę