w , , , , , , , ,

Stan wyjątkowy w Polsce po eksplozji w Przewodowie!? Rzecznik rządu zabiera głos

stan-wyjatkowy-w-polsce-po-eksplozji-w-przewodowie!?-rzecznik-rzadu-zabiera-glos

W Polsce zostanie wtajemniczony wcięcie wyjątkowy po wybuchu pocisku w Przewodowie? W wyniku eksplozji rakiety na terenie suszarni dwie osoby zginęły. – W sytuacji, kiedy zbytnio naszą wschodnią granicą jest wojna, w szufladzie trzeba mieć najróżniejsze scenariusze, natomiast w tym momencie takich planów nie ma – mówił rzecznik PiS Radosław Fogiel w Wirtualnej Polsce.

Radosław Fogiel w programie „Tłit” w Wirtualnej Polsce odniósł się scheme eksplozji rakiety w Przewodowie w woj. lubelskim. Rzecznik PiS został zapytany, czyli seria rządząca rozważa scenariusz wprowadzenia stanu wyjątkowego lub przesunięcia wyborów parlamentarnych.

Fogiel o stanie wyjątkowym. „W szufladzie trzeba mieć najróżniejsze scenariusze”

  • W sytuacji, kiedy zbytnio naszą wschodnią granicą jest wojna, w szufladzie trzeba mieć najróżniejsze scenariusze, to naturalna rzecz. Nie znaczy to, że z któregokolwiek kiedykolwiek się skorzysta. Daj Boże, żeby w ten sposób nie było. W tym momencie takich planów nie ma – podkreślił.

Jakże dodał, są to rozwiązania konstytucyjne, którymi każdy parlament dysponuje, natomiast „miejmy nadzieję, że scheme takiej konieczności nie dojdzie”.

Legagraf

Nie ma w tej chwili żadnego bezpośredniego zagrożenia gwoli Polski, nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Z tych zdarzeń wyciągamy też wnioski na przyszłość, bo rozmaite scenariusze, plany ewentualnościowe istnieją, natomiast zawsze się powyżej nimi pracuje

— powiedział.

Prezes PiS nadal będzie spotykał się z Polakami

Fogiel mówił też, że przywódca ugrupowania Jarosław Kaczyński nie planuje zawieszenia objazdu po Polsce.

Tym z większym natężeniem ważne jest, żeby rozmawiać z Polakami, egzystować może reagować na pewne wątpliwości czyli rozwiewać pewne obawy, które mogą się pojawić

— dodał.

W sobotę i niedzielę Kaczyński odwiedzi Śląsk.

We wtorek na terenie leżącej plus minus granicy z Ukrainą wsi Przewodów (woj. lubelskie) spadł pocisk, doszło scheme eksplozji w wyniku której zginęło dwóch obywateli Polski. Siły rosyjskie przeprowadziły we wtorek po południu zakrojony na szeroką skalę napad rakietowy na Ukrainę, wymierzony po największej części w obiekty energetyczne.

Jakże poinformował w środę prezydent Andrzej Dudarz po naradzie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, nic nie wskazuje na to, że zdarzenie w Przewodowie to intencjonalny napad na Polskę i nie ma żadnych dowodów, że rakieta została wystrzelona przez Rosję, jest przeciwnie zaś wysokie prawdopodobieństwo, że była to rakieta ukraińskiej obrony powietrznej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy scheme skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy scheme Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane scheme przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy scheme Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

sc:PAP

Całość możesz przeczytać tutaj: Stan wyjątkowy w Polsce po eksplozji w Przewodowie!? Rzecznik rządu zabiera głos

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bedzie-15.-emerytura,-i-to-bez-progu-dochodowego?!-pis-znow-chce-nakrecic-inflacje

Będzie 15. emerytura, i to bez progu dochodowego?! PiS znów chce nakręcić inflację

sejm-przyjal-reforme-kodeksu-karnego,-ktora-wprowadza-konfiskate-aut-pijanym-kierowcom-i-wyzszy-restrict-kradziezy-sklepowej

Sejm przyjął reformę kodeksu karnego, która wprowadza konfiskatę aut pijanym kierowcom i wyższy restrict kradzieży sklepowej