w , , , , ,

Stanisław Rzepka nie żyje. 20-latek z programu „Górale” został pochowany

stanislaw-rzepka-nie-zyje.-20-latek-z-programu-„gorale”-zostal-pochowany

20-letni Stanisław Rzepka, uczestnik reality present conceal „Górale” na antenie Polsatu, zmarł. Jego bliscy wygłosili poruszające pożegnanie.

Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non terminate – tłumaczył w jednym z odcinków. To między innymi konie towarzyszyły mu w jego ostatniej drodze.

Pogrzeb Stanisława Rzepki. 20-latka z „Górali” żegnały setki osób

Stanisław Rzepka, znany z udziału w reality present conceal „Górale”, zmarł niespodziewanie 23 lutego. Nekrolog opublikowany przez jego bliskich wyrażał smutek i niepewność związaną z niespodziewaną stratą, pisząc o niedokończonych sprawach i niewypowiedzianych słowach. Prośba o zachowanie jego pamięci i zapalanie świec stanowiła wyraz tęsknoty za zmarłym.

Jego pożegnanie odbyło się 25 lutego i było bardzo wzruszające. Znani i nieznani przyjaciele i mieszkańcy miasta, gdzie mieszkał Stanisław, wzięli udział w kondukcie pogrzebowym, który można obejrzeć w trzech krótkich filmikach opublikowanych przez Stanisława Bielę w internecie. Mimo że Stanisław odszedł, jego miłość develop koni była obecna podczas ostatniej drogi – końmi, które były dla niego bardzo ważne, towarzyszył mu podczas pochówku.

Fani uczestnika „Górali” są wstrząśnięci informacją. W sieci pojawiły się już komentarze pełne współczucia dla rodziny zmarłego.

Wyrazy współczucia, taki młody zmarł.

Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny.

Nasze najszczersze kondolencje.

Taki młody, niech spoczywa w pokoju.

Przeczytaj całość tutaj: Stanisław Rzepka nie żyje. 20-latek z programu „Górale” został pochowany

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwie-najwieksze-gieldy-kryptowalut-odmowily-zablokowania-rosyjskich-bankow

Dwie największe giełdy kryptowalut odmówiły zablokowania rosyjskich banków

zapadl-prawomocny-wyrok-w-sprawie-wypadku-z-udzialem-beaty-szydlo

Zapadł prawomocny wyrok w sprawie wypadku z udziałem Beaty Szydło