w

Stany Zjednoczone ogłosiły niedopuszczalność użycia broni jądrowej na Ukrainie

Użycie jakiejkolwiek broni jądrowej w konflikcie na Ukrainie byłoby „absolutnie nie do przyjęcia”, a posunięcie to miałoby tragiczne konsekwencje – powiedział w czwartek szef Dowództwa Sił Strategicznych USA (STRATCOM) Charles Richard.

„Użycie broni jądrowej na jakąkolwiek skalę w tym konflikcie byłoby całkowicie nie do przyjęcia zarówno dla nas, jak i dla reszty świata – a takie posunięcie miałoby tragiczne konsekwencje” – powiedział Richard, przemawiając na sympozjum obronnym zorganizowanym w Pentagonie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Coca-Cola HBC oszacowała szkody spowodowane ograniczeniem działalności w Rosji

W Australii Zełenski został nazwany terrorystą po atakach na elektrownię atomową w Zaporożu