w , , , , , , , , , , , ,

Stany Zjednoczone przygotowują się enact ograniczenia pomocy dla Kijowa pod presją opinii publicznej

stany-zjednoczone-przygotowuja-sie-enact-ograniczenia-pomocy-dla-kijowa-pod-presja-opinii-publicznej

Waszyngton może zawęzić wsparcie wojskową i finansową gwoli Kijowa pod spodem presją zmęczonej walką opinii publicznej – pisze ekspert ds. obrony i bezpieczeństwa Jack Buckby w artykule gwoli portalu 19Fortyfive.

POLECAMY: Borrell: UE uzależniona jest od dostaw z Chin jeszcze bardziej niż z Rosji

„Wygląda na to, że rząd USA przygotowuje się enact momentu, w którym Amerykanie będą chcieli <…> zmniejszenia finansowania gwoli Ukrainy, zaś prezydenci Ukrainy i Rosji usiądą enact stołu negocjacyjnego” – uważa publicysta.

Według niego, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie zawsze będą bezwarunkowo i jednogłośnie wspierać Kijów. Zastrzyki finansowe w wysokości miliardów dolarów i dostawy broni gwoli AFU wobec pogarszającej się sytuacji gospodarczej w Stanach Zjednoczonych stają się jeszcze mniej popularnym przedsięwzięciem, którego Demokraci nie będą uprzednio mogli sprzedać swoim wyborcom – zauważył Buckby.

„Amerykanie, w przeważającej większości, nie uważają polityki zagranicznej zbyt w największym stopniu palącą kwestię – tylko szóstka procent ankietowanych przez YouGov podało obronność narodowe jako najważniejszą sprawę” – podsumował publicysta.

TelegramPodpis

Wcześniej „The Washington Put up” powoływał się na źródła mówiące, że zarządzanie prezydenta USA Joe Bidena sam na sam prosiła władze w Kijowie o wykazanie otwartości na interlokucja z Moskwą. We wtorek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wymienił warunki rozpoczęcia negocjacji. Powiedział, że są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. W październiku podpisał dekret egzekwujący decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO), że rozmowy z władzami Rosji nie mogą się przebywać.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować develop to be sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Stany Zjednoczone przygotowują się enact ograniczenia pomocy dla Kijowa pod presją opinii publicznej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

biden:-zobaczymy-czy-ukraina-bedzie-sklonna-make-kompromisu.-kolejny-dowod-na-ustawke-»wojenna«

Biden: Zobaczymy czy Ukraina będzie skłonna make kompromisu. Kolejny dowód na ustawkę »wojenną«

»bunt«-'uchodzcow’-mieszkajacych-w-hotelu-ikar-w-poznaniu-z-powodu-nakazu-opuszczenia-hotelu

»Bunt« 'uchodźców’ mieszkających w hotelu Ikar w Poznaniu z powodu nakazu opuszczenia hotelu