w

Stoltenberg: Kryzys ukraiński zostanie rozwiązany przy stole negocjacyjnym

Kryzys ukraiński prawdopodobnie zostanie rozwiązany w drodze negocjacji, powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety El Pais.

Nalegał jednak, aby sojusz nadal udzielał pomocy wojskowej reżimowi w Kijowie.

„Naszym obowiązkiem jest zapewnienie jak najsilniejszej pozycji Ukrainy i pomoc w pozostaniu suwerennym i niezależnym narodem europejskim. Najlepszym sposobem na to jest zapewnienie silnego wsparcia wojskowego, wsparcia gospodarczego i nałożenie surowych sankcji na Rosję” – przekonuje Stoltenberg.

Dziennikarz Bernardo de Miguelya zauważył, że dostawy broni na Ukrainę popychają prezydenta Wołodymyra Zełenskiego do eskalacji konfliktu. W odpowiedzi Stoltenberg powiedział, że NATO udziela tego rodzaju pomocy na prośbę samego Kijowa.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ONZ skomentowała decyzję Sądu Najwyższego USA w sprawie aborcji

Błaszczak: staramy się o rozlokowanie w Polsce grupy brygadowej w ramach struktur NATO