w

Strzelania w klubie nocnym w Oslo. Policja bada sprawę pod kątem ataku terrorystycznego

Ponad 10 osób zostało rannych w strzelaninie w klubie nocnym w norweskiej stolicy Oslo, podała agencja Associated Press, powołując się na policję.

„W sobotę wczesnym rankiem w masowej strzelaninie w Oslo zginęły dwie osoby, a ponad 10 zostało rannych” – podała agencja.

Jak poinformował rzecznik policji Tore Barstad, 14 osób zostało opatrzonych, a osiem z nich trafiło do szpitala.

Wcześniej informowano, że w wyniku strzelaniny zginęły dwie osoby, a kilka zostało poważnie rannych. Zatrzymano podejrzanego o udział w strzelaninie.

„Policja zatrzymała domniemanego sprawcę. Incydent ten jest badany jako akt terrorystyczny” – poinformowała policja w oświadczeniu.

Według NRK strzelanina miała miejsce w pubie. Według naocznych świadków do lokalu wszedł mężczyzna, wyjął broń z torby i otworzył ogień, po czym wybuchła panika.

Agencja utworzyła centralę, która prowadzi dochodzenie w sprawie tego przestępstwa.
Wcześniej informowano, że w wyniku strzelaniny zginęły dwie osoby, a kilka zostało poważnie rannych. Zatrzymano podejrzanego o udział w strzelaninie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube wyświetla reklamę oferującą amerykańskim mężczyznom Ukrainkę

Węgierskie MSZ oskarża UE o podwójne standardy