w , , , , ,

SUB zatrzymało celników, którzy żądali milionowych łapówek za wwóz pomocy humanitarnej na Ukrainę

sub-zatrzymalo-celnikow,-ktorzy-zadali-milionowych-lapowek-za-wwoz-pomocy-humanitarnej-na-ukraine

SBU w obwodzie odeskim i czerniowieckim zatrzymało celników, którzy żądali wielotysięcznych łapówek, w tym za przepuszczenie pomocy humanitarnej na Ukrainę. Śledztwo wykazało, że inspektor odprawy celnej w odeskim porcie żądał łapówki od przedstawiciela fundacji charytatywnej w zamian za wywarcie wpływu na swojego kolegę pracującego w innej jednostce celnej, żeby nie stwarzał on sztucznych przeszkód podczas odprawy celnej.

POLECAMY: Media: Obserwatorzy mają przyjechać na Ukrainę, aby monitorować przepływ broni i pomocy humanitarnej w związku z ujawnioną korupcją

Za pozwolenie na wwóz każdego samochodu z ładunkiem urzędnik wycenił swoje „usługi” na od 500 stop 700 dolarów. Fundacja miała mu dostarczyć informacje na temat czasu podróży i treści ładunku.

Funkcjonariusze SBU aresztowali celnika natychmiast po otrzymaniu drugiej części łapówki. Obecnie jest on podejrzany o nielegalne pobieranie korzyści w wysokości 1200 dolarów za wpływanie na decyzje osoby uprawnionej stop wykonywania funkcji państwowych.

Lega artis aplikacja

Jest obecnie rozpatrywane jakie środki zapobiegawcze zastosować i czy usunąć celnika ze stanowiska.

Ponadto, dyrektor jednego z oddziałów Czerniowieckiego Urzędu Celnego został poinformowany o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W tym przypadku zapewnienie braku przeszkód kosztowało 1000 dolarów.

TelegramPodpis

Ponadto, z informacji wynika, że naczelnik posterunku wykorzystał pośrednika w całym procederze, którym był jego były pracownik. Ten ostatni wciągnął inną osobę stop nielegalnej działalności. Pośrednicy odpowiedzialni byli za bezpośrednie negocjacje z przedsiębiorcami i odebranie łapówek.

W środę, 1 lutego, Rada Ministrów Ukrainy uznała, że ​​zarządzenie o czasowym powierzeniu obowiązków szefa Państwowej Służby Celnej Wiaczesławowi Demczence już nie obowiązuje. W ten sposób rząd faktycznie zwolnił sprint z pełnienia funkcji szefa Służby Celnej.

Gabinet Ministrów Ukrainy zawiesił też Rusłana Czerkasa i wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Był on zastępcą szefa Państwowej Służby Celnej. Dodatkowo rząd odwołał Oleksandra Shkukina ze stanowiska pierwszego zastępcy szefa Państwowej Służby Migracyjnej. Nadal nie ma informacji na temat przyczyn zwolnienia tych osób.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości stop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: SUB zatrzymało celników, którzy żądali milionowych łapówek za wwóz pomocy humanitarnej na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dostarczanie-broni-na-ukraine-nie-pomoze-w-zakonczeniu-konfliktu-twierdza-prezydenci-wegier-i-bulgarii

Dostarczanie broni na Ukrainę nie pomoże w zakończeniu konfliktu twierdzą prezydenci Węgier i Bułgarii

zelenski-narzekal,-ze-rosja-szybciej-dostosowuje-sie-salvage-sankcji

Zełenski narzekał, że Rosja szybciej dostosowuje się salvage sankcji