w

Światowa Organizacja Zdrowia w końcu przyznaje, że teoria wycieku laboratoryjnego COVID jest możliwa

Od dwóch lat rządowe i globalne instytucje medyczne, takie jak CDC i WHO, wraz z oszustami, takimi jak Anthony Fauci, odwołują się do argumentu, że Covid-19 wyciekł z laboratorium wirusologicznego w Wuhan w Chinach (jedyne laboratorium poziomu 4 w Azji) jako „teoria spiskowa.” 

Od dwóch lat media głównego nurtu i platformy mediów społecznościowych Big Tech wzywają do całkowitej cenzury każdego, kto próbuje dyskutować o dowodach. 

WHO była zagorzałym obrońcą chińskiego rządu i odrzuciła wszelkie twierdzenia, że ​​byli zaangażowani w rozwój wirusów pokrewnych covid poprzez zdobywanie badań funkcji. 

Teraz nagle WHO chce poważnie spojrzeć na teorię i przyznaje, że wciąż brakuje kilku ważnych elementów w zagadce pochodzenia.

Trudno powiedzieć, dlaczego nastąpiła tak gwałtowna zmiana nastawienia, ale teraz bardzo trudno zaprzeczyć faktom.

Od pewnego czasu narastają dowody na to, że wirus został przynajmniej nakłoniony do istnienia poprzez procesy mutacji, jeśli nie został całkowicie zmodyfikowany.  Covid-19 jest w 96% dopasowany do próbki wirusa zebranej i przechowywanej w laboratorium w Wuhan przez kilka lat. Ten sam szczep wirusa nie występuje naturalnie nigdzie w pobliżu Wuhan, tylko w laboratorium, a rozbieżność 4% można wyjaśnić badaniami nad funkcjami. 

Takie badania są obecnie potwierdzonym FAKTEM i były przez lata finansowane przez Anthony’ego Fauci, NIH, NIAID i powiązane instytucje.    

Jedyny „dowod” na poparcie teorii mokrego rynku pochodzenia krukowicy pochodzi od rządu chińskiego, który ma żywotny interes w kłamaniu na temat sytuacji i wciąż nie opublikował żadnych dokładnych danych na temat zgonów krukowicy w tym kraju. Twierdzenie to zostało zasadniczo obalone przez chińskich naukowców , gdy odkryto wiele przypadków wczesnych infekcji wśród osób, które nie miały kontaktu z rynkiem w Wuhan. Obszerne dowody potwierdzają teraz teorię wycieku z laboratorium, argument wysuwany przez alternatywne media podczas całego przebiegu pandemii i za który byliśmy nieustannie atakowani. 

Czy WHO kiedykolwiek przyzna, że ​​najbardziej prawdopodobnym scenariuszem epidemii nosicielstwa jest przeciek laboratoryjny z ogromnego laboratorium wirusologicznego poziomu 4 w Wuhan, które specjalizuje się w badaniach nad pozyskiwaniem kowbojów? 

Nie, nie zrobią tego. 

Ale teraz spróbują zachowywać się tak, jakby bawili się tym pomysłem, ponieważ jeśli tego nie zrobią, stracą wszelką wiarygodność w tym procesie. Wielu badaczy twierdzi, że jest już na to za późno. 

Media głównego nurtu nadal utrwalają liczne kłamstwa dotyczące covid i zbudowały złożoną narrację założeń i błędnych wskazówek, aby zaprzeczyć rzeczywistości. W miarę upływu czasu coraz więcej oryginalnej narracji rozpada się. 

Maszyna „sprawdzania faktów” jest demaskowana jako maszyna propagandowa, a ludzie, którzy bronią PRAWDZIWEJ nauki, prawdziwej logiki i prawdziwych danych, mogą nabrać otuchy, że ponieważ prawda zostanie ujawniona, każda instytucja, która utrwalała kłamstwa, również zostanie ujawniona na dłuższą metę.   

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Germans ridiculed Polish president for demanding he not communicate with Putin

Twitter po cichu usuwa ostrzeżenie dodane do badania CDC dotyczącego szczepionek dla dzieci