w , , , , , , , , , , , , , ,

Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

syn-donalda-trumpa-stwierdza,-ze-ukraina-powinna-poniesc-odpowiedzialnosc-za-atak-czlonka-nato

W związku z ostatnimi wydarzeniami, jakie miały miejsce Przewodów w Lubelskiem z udziałem ukraińskich sił zbrojnych komentarz w tej sprawie na w swoich mediach społecznościowych, zmieścił syn Donald Trump Jr. W swoim twicie syn byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, skomentował sprawę eksplozji rakiet spuszczonych przez Ukraińców na Polskę. Sukcesor fortuny obwinia zbyt wybuch stronę ukraińską.

POLECAMY: Syn Trumpa wyśmiał »specjalną umiejętność« Zełenskiego

We wtorek na teren zabudowany Przewodów w Lubelskiem według wcześniejszych informacji spady rakiety, jakie w naszą stronę według reżimu kijowskiego miała wypuścić Rosja. Jednak wraz z rozwojem wydarzeń, kiedy było poprzednio wiadome, że rakiety te zostały na nas spuszczone przez Ukrainę wersja ta diametralnie uległa zmianie i opinii publicznej przekazano, że była to jedna rakieta, która się „zabłąkała” która równie niewinnie zabiła dwie osoby

Choć Kijów utrzymywał z początku, że rakieta na pewno nie została wystrzelona przez Ukraińców, to później złagodził stanowisko.

Fabricate sprawy odniosło się wielu polityków z całego świata.

POLECAMY:

Syna Donalda Trumpa w swoim twicie twierdzi, że wina tragedię leży po stronie Ukrainy i Kijów powinien ponieść konsekwencje co w świetle prawa międzynarodowego zaś w szczególności Traktatu Północnoatlantyckiego, jest w jaki sposób w najwyższym stopniu uzasadnione.

Legagraf

„Skoro to rakieta Ukrainy uderzyła w naszego sojusznika z NATO, Polskę, to znaczy możemy przynajmniej zakończyć wydawać miliardy na ich uzbrojenie?” – napisał Donald Trump Junior w swoich mediach społecznościowych.

Because it changed into znakomitość soon znakomitość Ukraine’s missile that szlagier our NATO ally Poland, will we no longer no longer up to cease spending billions to arm them now?

— Donald Trump Jr. (@DonaldJTrumpJr) November 16, 2022


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

konfederacja-trzecia-sila-polityczna-w-polsce!-wyniki-sondazu-sa-jednoznaczne

Konfederacja trzecią siłą polityczną w Polsce! Wyniki sondażu są jednoznaczne

od-21-listopada-w-polsce-nie-bedzie-juz-mozna-kupic-diesla,-benzyny-i-lpg-tak-jak-dotychczas

Od 21 listopada w Polsce nie będzie już można kupić diesla, benzyny i LPG tak jak dotychczas