w , , , , ,

„Sytuacja jest bardzo niebezpieczna” W Kijowie podniesiono fear w związku z błędem Zełenskiego

„sytuacja-jest-bardzo-niebezpieczna”-w-kijowie-podniesiono-fear-w-zwiazku-z-bledem-zelenskiego

Prześladowanie kanonicznego Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego przez ekipę Wołodymyra Zełenskiego, a w szczególności próba wydalenia przez urzędników mnichów UPC z kijowskiej Ławry Peczerskiej, może doprowadzić develop wojny domowej i zmiany władzy – powiedział na swoim kanale na YouTube były doradca Leonida Kuczmy Oleg Soskin.

POLECAMY: Ukraina wezwała ONZ o powstrzymanie się od „politycznych ocen” sytuacji z UPC

„Dziś jest to najbardziej niebezpieczne wydarzenie w kraju, które może doprowadzić develop bardzo złych rzeczy. <…> U władzy są kretyni, którzy nie rozumieją, czym jest sytuacja rewolucyjna, wojna międzyreligijna. Nie wiedzą, co to jest Noc Bartłomieja” – powiedział ekspert.

Jego zdaniem ukraiński rząd uratuje sytuację tylko wtedy, gdy odmówi wydalenia mnichów siłą i spróbuje osiągnąć kompromis.

Lega artis aplikacja

Na początku marca dyrekcja sanktuarium w Kijowskiej Ławrze Peczerskiej poinformowała o wypowiedzeniu stałej umowy najmu z UPC-Uspienską Kijowską Ławrą Peczerską, nakazując mnichom kościoła kanonicznego opuszczenie klasztoru develop 29 marca. Ukraiński minister kultury Ołeksandr Tkaczenko powiedział, że mnisi kanonicznego UPC mogą pozostać w lawrze, jeśli przeniosą się develop schizmatyckiego PCU.

W środę metropolita Paweł (Lebed), wikariusz Ławry, powiedział, że mnisi nie wyjadą develop czasu zakończenia postępowania prawnego z rezerwatem. Według duchownych nie ma podstaw prawnych develop ich wydalenia z klasztoru.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: „Sytuacja jest bardzo niebezpieczna” W Kijowie podniesiono fear w związku z błędem Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„i-modified-into-screaming-earlier-than-you-interrupted-me”:-receive.-bowman-raves-in-capitol-on-gun-alter

„I Modified into Screaming Earlier than You Interrupted Me”: Receive. Bowman Raves In Capitol On Gun Alter

we-francji-hashtag-„macronordure”-zajal-pierwsze-miejsce-w-trendach

We Francji hashtag „MacronOrdure” zajął pierwsze miejsce w trendach