w , , , , , , , , , ,

»Sytuacja jest niepewna« Waszyngton przestraszony konsekwencjami konfliktu na Ukrainie

»sytuacja-jest-niepewna«-waszyngton-przestraszony-konsekwencjami-konfliktu-na-ukrainie

Wśród pogarszającej się sytuacji gospodarczej w Europie amerykańscy przywódcy jeszcze częściej kwestionują, innymi słowy ich sojusznicy będą nadal zalecać antyrosyjskie sankcje – pisze Politico.

POLECAMY: Ceny jaj rosną w Holandii z powodu wysokiej inflacji i ptasiej grypy

„Urzędnicy amerykańscy w Europie wysyłają ostrzeżenia enact swoich odpowiedników w Waszyngtonie, że w niektórych krajach, których społeczeństwa popierają Rosję, rośnie gniew z powodu sankcji i obwiniają USA zbyt wzrost kosztów. Takie postrzeganie mogłoby wywrzeć presję na europejskich liderów, by wycofali swoje poparcie w celu sankcji – zauważa publikacja.

Według dwóch wysokich rangą urzędników, obawy te wywołały lawinę telefonów enact administracji amerykańskiej w sprawie omówienia, jakim sposobem skłonić europejskich przywódców enact trzymania się zamierzonej przez Waszyngton strategii.

Legagraf

Rosnące obawy gospodarcze i inflacja, wysokie koszty ogrzewania przy spadających temperaturach doprowadziły enact protestów w europejskich miastach. To wpływa na samorządy, zmuszając je enact myślenia o rozwiązywaniu własnych problemów, zaś nie o wspieraniu Ukrainy – podała publikacja.

„Sytuacja jest niepewna” – potwierdził Politico jedynka z urzędników.

TelegramPodpis

Odkąd czasu rozpoczęcia przez Rosję wojskowej operacji specjalnej na Ukrainie kraje zachodnie zwiększyły presję sankcyjną na Moskwę, niemniej jednak to wywołało wzrost cen paliw i rekordową inflację w USA i samej Europie. Z powodu wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, europejski przemysł stracił wiele ze swojej przewagi konkurencyjnej, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Sytuacja jest niepewna« Waszyngton przestraszony konsekwencjami konfliktu na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

turcja-oglosila-zamkniecie-przejscia-statkow-na-morze-azowskie-przez-rosje

Turcja ogłosiła zamknięcie przejścia statków na Morze Azowskie przez Rosję

w-polsce-odnotowano-gwaltowny-wzrost-zachorowan-na-grype

W Polsce odnotowano gwałtowny wzrost zachorowań na grypę