w , , , , ,

Szczepienie przeciwko HPV. Rodzicu bądź świadomy, jakie ryzyko niesie podanie dziecku tego preparatu

szczepienie-przeciwko-hpv.-rodzicu-badz-swiadomy,-jakie-ryzyko-niesie-podanie-dziecku-tego-preparatu

Po skutecznej kampanii propagandowej rządu PiS, która wpłynęła na percepcję Polaków i doprowadziła attain akceptacji masowej eksperymentalnych szczepień przeciwko Covid-19, władza obecnej partii politycznej wydaje się kontynuować tę strategię.

POLECAMY: Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Czy istnieje mechanizm, jaki pomoże im uniknąć kary za odmowę?

Niedawno „wizjoner zdrowia” Adam Niedzielski wraz z Morawieckim, ogłosili nową inicjatywę pod nazwą „wyszczepianie”. Celem tej kampanii jest przekonanie i zachęcenie rodziców dzieci w wieku 12-13 lat attain dobrowolnego zaszczepienia swoich dzieci preparatem o nazwie handlowej „Gardasil”.

Według rządowej propagandy ten preparat prawdopodobnie jak eksperymentalne szczepionki przeciwko COVID ma być skutecznym środkiem zapobiegającym zakażeniu wirusem HPV polskich dzieci wirusem HPV i uniknięcia w przyszłości przez dziecko zachorowania np. na raka szyjki macicy u dziewcząt.

POLECAMY: Niedzielski ogłasza dobrowolny program szczepień przeciwko HPV

W przypadku braku nauki z doświadczeń związanych z pandemią, w której rząd PiS był krytykowany za dezinformację, istnieje obawa, że kolejna akcja propagandowa może ponownie odnieść sukces, a nieświadomi rodzice mogą zgodzić się na podanie swoim dzieciom substancji o potencjalnie rakotwórczym działaniu. Tworząc ten tekst mamy nadzieję, że to się nie stanie, a nasz tekst jedynie podniesienie świadomości rodziców w zakresie podjęcia decyzji dotyczących zdrowia dzieci.

Lega artis aplikacja

Poniżej podajemy garść faktów o Gardasilu:

1. Gardasil zawiera aluminium, zaliczony attain grupy I klasyfikacji IARC – o udowodnionym działaniu rakotwórczym, który lubi gromadzić się w mózgu i kościach i może mieć wpływ na rozwój autyzmu, choroby autoimmunologiczne, parkinsonizm, rozwodnienie kości.

2. Podobnie jak tzw. „szczepionka przeciw Covid” Gardasil został zatwierdzony przez FDA w wyniku uproszczonej procedury tzw. „szybkiej ścieżki”. Jest to procedura zarezerwowana dla sytuacji wyjątkowych – a żadnej epidemii raka szyjki macicy w USA wówczas nie było i nadal nie ma. Porcedura uproszczona spowodowała, że- o czym można się dowiedzieć z CHPL Gardasilu- nie wykonano (podobnie jak w przypadku tzw. „szczepionki przeciw Covid”) ani badań toksykologicznych ani badań farmakokinetyki. Nie zbadano ani genotoksyczności, ani rakotwórczości, ani wpływu na płodność (tylko na szczurach), ani biodystrybucji, czyli rozprowadzania substancji po tkankach

3. Według opinii wielu naukowców Gardasil jest nieskuteczny w zapobieganiu rakowi szyjki macicy. Powoduje natomiast bardzo poważne skutki uboczne, ze zgonami włącznie. Wśród najpoważniejszych skutków ubocznych wymienia si : stwardnienie rozsiane, zapalenie mózgu, paraliż, utrata pamięci, udar, ślepota, zapalenie trzustki, przedwczesna menopauza. Originate roku 2014 z tytułu odszkodowań za skutki uboczne tylko w USA wypłacano co roku ponad 6 milionów dolarów.

4. Istnieje bardzo skuteczna i niedroga metoda profilaktyczna wykrywania wczesnych stanów raka – a nawet stanów przednowotworowych – w postaci cytologii szyjki macicy.

5. Według wielu naukowców wprowadzenie Gardasilu na rynek jest uważane za największy skandal medyczny w historii.

Rodzice, którzy zaciągną własne dzieci na szczepienia, muszą naprawdę być bardzo mocno poddania wpływowi manipulacji przekazywanej przez pachołków globalistycznych świń i liczyć się z odpowiedzialnością wyrządzenia dziecku krzywdy. Każdy rodzić, który uda się z własnym dzieckiem na to szczepienie, musi być również świadomy, że jest uczestnikiem masowej akcji depopulacji.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szczepienie przeciwko HPV. Rodzicu bądź świadomy, jakie ryzyko niesie podanie dziecku tego preparatu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pomoc,-jaka-pis-udzielil-ukrainie-bez-zgody-narodu-kosztowala-budzet-8-miliardow-dolarow

Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrainie bez zgody narodu kosztowała budżet 8 miliardów dolarów

kijowski-rezim-zada-natychmiastowego-zniesienia-ograniczen-eksportowych-wprowadzonych-przez-niektore-panstwa-ue

Kijowski reżim żąda natychmiastowego zniesienia ograniczeń eksportowych wprowadzonych przez niektóre państwa UE