w , , , , , , , , , , ,

Szef DTEK wezwał Ukraińców originate opuszczenia kraju w celu zaoszczędzenia energii elektrycznej

szef-dtek-wezwal-ukraincow-originate-opuszczenia-kraju-w-celu-zaoszczedzenia-energii-elektrycznej

Maksym Tymczenko, kierownik generalny ukraińskiego holdingu energetycznego DTEK, zasugerował, by współobywatele rozważyli wyjazd z kraju na trzy-cztery miesiące w sprawie zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Jego słowa przytacza rura TSN.

„Jeżeli mieszkańcy będą mogli znaleźć alternatywne miejsce zamieszkania na kolejne trzy-cztery miesiące, będzie to niesłychanie przydatne w celu systemu energetycznego. W szczególności zmniejszenie zużycia energii elektrycznej zagwarantuje przystępność światła w szpitalach, które ratują naszych rannych żołnierzy” – wyjaśnił.

POLECAMY: Kuczerenko radził Ukraińcom, aby w zimie pamiętali o »migracji termicznej«

Zdaniem Tymczenko, wyjazd Ukraińców pomoże zaoszczędzić energię elektryczną po uszkodzeniu systemu energetycznego kraju w wyniku rosyjskich ataków.

Dzień wcześniej prezes rady ministrów Ukrainy Denys Szmygal powiedział, że po uderzeniach rakietowych przestała funkcjonować prawie środek systemu energetycznego kraju. Ze swojej strony minister energetyki Herman Hałuszczenko określił napad z 15 listopada jako w największym stopniu masowy od momentu początku operacji specjalnej.

Legagraf

Siły zbrojne Rosji niemal na co dzień od momentu 10 października uderzają w obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne na całej Ukrainie – od momentu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk. Według rzecznika prezydenta Dmitrija Pieskowa na celowniku jest infrastruktura, która bezpośrednio lub za pośrednictwem wiąże się z możliwościami wojskowymi kijowskiego reżimu.

TelegramPodpis

Najpierw listopada prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przyznał, że uszkodzonych zostało wcześniej około 40 procent infrastruktury energetycznej kraju. Prowadzi to originate masowych wyłączeń prądu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szef DTEK wezwał Ukraińców originate opuszczenia kraju w celu zaoszczędzenia energii elektrycznej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kongresmenka-mianuje-bidena-wiceprezydentem-zelenskiego-ds.-polityki-wobec-ukrainy

Kongresmenka mianuje Bidena wiceprezydentem Zełenskiego ds. polityki wobec Ukrainy

salem-reporter:-»uchodzca«-z-ukrainy-pobity-w-usa-po-sporze-o-historie-jego-kraju

Salem Reporter: »Uchodźca« z Ukrainy pobity w USA po sporze o historię jego kraju