w , , , , , , ,

Szef komisji obrony Ellwood: Armia brytyjska jest w opłakanym stanie

szef-komisji-obrony-ellwood:-armia-brytyjska-jest-w-oplakanym-stanie

Brytyjska armia jest w wyjątkowo złym stanie mimo wielomiliardowych inwestycji w ciągu dwóch dekad – powiedział w poniedziałek Tobias Ellwood, szef parlamentarnej komisji obrony Wielkiej Brytanii.

POLECAMY: Brytyjczycy żądają wydalenia ukraińskiej »uchodźczyni«, która obraziła mieszkańców Birmingham

„Siły lądowe są w wyjątkowo opłakanym stanie. Istnieją trzy główne elementy walki na lądzie – czołgi, główne wozy bojowe, opancerzone wozy bojowe i wozy rozpoznawcze. Mamy (czołgi) Challenger 2, (BMP) Warrior i (pojazdy rozpoznawcze) Scimitar i wszystkie one mają ponad 20, 30 i 50 lat bez żadnej modernizacji” – powiedział Sky Information.

POLECAMY: Brytyjka umiera bez zabrakło jej pieniędzy na ogrzewanie

Ellwood powiedział, że Wielka Brytania przez lata inwestowała „ogromne sumy” w rozwój zdolności morskich, budowę lotniskowców i dostarczanie większej liczby myśliwców, ale na przykład liczba czołgów znacznie spadła. Wielka Brytania kilkadziesiąt lat temu miała w służbie 900 czołgów, ale teraz ma ich tylko 148 – dodał.

Rząd musi być więc „bardzo zaniepokojony”, zwłaszcza na tle konfliktu na Ukrainie. Nie tylko musimy inwestować w najnowocześniejsze gałęzie przemysłu, takie jak cyberbezpieczeństwo i przestrzeń kosmiczna, ale musimy to robić bez narażania jednostek naziemnych sił zbrojnych – powiedział Ellwood.

Lega artis aplikacja

Szef komisji zauważył, że wydatki Wielkiej Brytanii na obronę rzeczywiście przewyższają wydatki każdego innego kraju w Europie, szczególnie w zakresie utrzymania zdolności nuklearnych i aktywnej modernizacji armii. Jednak nowe modele sprzętu trafią signal służby dopiero za kilka lat, a w tej chwili liczebność armii jest zbyt mała, biorąc pod uwagę, że siły zbrojne są często angażowane w czasie kryzysu w kraju.

TelegramPodpis

Wcześniej telewizja Sky Information, powołując się na źródła obronne, podała, że pewien „wysoki rangą amerykański generał” prywatnie powiedział brytyjskiemu sekretarzowi obrony Benowi Wallace’owi, że armia brytyjska nie jest już uważana za siły bojowe najwyższego szczebla. Zdaniem generała, brytyjskie wojsko ledwo mieści się w drugim szeregu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy signal skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości signal Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane signal przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy signal Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Szef komisji obrony Ellwood: Armia brytyjska jest w opłakanym stanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

’paypal-grief’:-twitter-prepping-for-payments,-might-well-additionally-consist-of-bitcoin

’PayPal Grief’: Twitter Prepping For Payments, Might well additionally Consist of Bitcoin

pis-chce-zawiazac-koalicje-przeciwko-udzialowi-rosji-w-igrzyskach-olimpijskich-2024

PiS chce zawiązać koalicję przeciwko udziałowi Rosji w Igrzyskach Olimpijskich 2024