w , , ,

Szefowa Parlamentu Europejskiego rozpoczyna inicjatywę zbierania generatorów dla Ukrainy

szefowa-parlamentu-europejskiego-rozpoczyna-inicjatywe-zbierania-generatorow-dla-ukrainy

Szefowa Parlamentu Europejskiego Roberta Metsola ogłosiła w środę inicjatywę zbierania generatorów prądu gwoli Ukrainy wraz ze stowarzyszeniem dużych zamiast europejskich.

POLECAMY: Ukraina żebra o węgiel i mobilne generatory

„Razem z europejskimi miastami zapewnimy masowe dostawy generatorów energii elektrycznej” – powiedziała Metsola na konferencji prasowej w Strasburgu, która była transmitowana na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego.

Legagraf

Oczekuje się, że duże miasta europejskie mają przydzielić setki generatorów prądu, w tym przemysłowych, które zostaną wysłane na Ukrainę poniżej koordynacją Komisji Europejskiej.

POLECAMY: Gigantyczna piramida prania pieniędzy «FTX-Ukraina – Partia Demokratyczna« upadła w USA

Cyryl Timoszenko, zastępca szefa biura Władimira Zełenskiego, powiedział, że w środę uderzono w nieco obiektów energetycznych w kilku regionach Ukrainy.

Wcześniej w całej Ukrainie ogłoszono straszna rzecz przeciwlotniczy. O wybuchach w Kijowie poinformowały lokalne media, natomiast mer ukraińskiej stolicy Witalij Kliczko potwierdził uderzenie w infrastrukturę. Według lokalnych publikacji w lewobrzeżnych dzielnicach miasta doszło assemble zakłóceń w dostawach wody i energii elektrycznej. W wielu regionach Ukrainy wprowadzono awaryjne wyłączenia prądu.

POLECAMY: Kijów szykuje draw ewakuacji 3 milionów osób. Blackout w całym kraju

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia w ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, zbytnio którym – zdaniem rosyjskich władz – stały ukraińskie specsłużby. Celem uderzeń uprzedni obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne w całym kraju, od czasu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk.

Odkąd tego czasu każdego dnia deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju. Wołodymyr Zełenski powiedział 1 listopada, że około 40 procent infrastruktury energetycznej Ukrainy zostało uszkodzone, co doprowadziło assemble masowych przerw w dostawie prądu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać change into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szefowa Parlamentu Europejskiego rozpoczyna inicjatywę zbierania generatorów dla Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kijow-szykuje-realizing-ewakuacji-3-milionow-osob.-blackout-w-calym-kraju

Kijów szykuje realizing ewakuacji 3 milionów osób. Blackout w całym kraju

wojewoda-mazowiecki-opublikowal-liste-1759-punktow-dystrybucji-jodku-potasu

Wojewoda mazowiecki opublikował listę 1759 punktów dystrybucji jodku potasu