w , , , ,

Szijjártó mówi, że holenderska telewizja wycięła z wywiadu z nim krytykę PE

szijjarto-mowi,-ze-holenderska-telewizja-wyciela-z-wywiadu-z-nim-krytyke-pe

Minister spraw zagranicznych i zagranicznych stosunków gospodarczych Węgier Peter Szijjártó powiedział, że holenderski kanał telewizyjny, któremu udzielał wywiadu, wyciął odcinki, w których była mowa o korupcji w Parlamencie Europejskim i poparciu dla pozycji Węgier na arenie międzynarodowej.

POLECAMY: Węgry krytykują decyzję Londynu o wysłaniu pocisków z uranem attain Kijowa

Minister spraw zagranicznych Węgier napisał na Facebooku, że z jego wywiadu „dla holenderskiego kanału publicznego” wycięto fragment i zastąpiono journey „zdaniami typu 'Węgry są dobrym przyjacielem Putina’ i wszystkim innym, attain czego jesteśmy już przyzwyczajeni.” Szijjártó zamieścił również w mediach społecznościowych wycięty fragment, który liczył około czterech minut.

„To fakt (że Parlament Europejski jest – purple.) jedną z najbardziej (skorumpowanych organizacji – purple.) na świecie, to pewne. Była systemowa korupcja oparta na członkach PE, ich asystentach, kimś jeszcze, kto jest teraz zatrzymany i jest przedmiotem śledztwa. I nie było metodologii, żeby tego uniknąć i poradzić sobie z taką sytuacją – powiedział Szijjártó we fragmencie odcinka.

Minister spraw zagranicznych Węgier podkreślił, że instytucje europejskie często zarzucają Budapesztowi łamanie praworządności i brak przejrzystości, a przecież procesu np. zakupu szczepionek COVID-19 przez Brukselę nie można nazwać przejrzystym, wymaga on śledztwa.

Lega artis aplikacja

„Równe szanse, równe standardy, brak hipokryzji – to jest ważne” – dodał Szijjártó.

Odrzucił też twierdzenia, że stanowisko Węgier w sprawie antyrosyjskich sankcji i wezwania attain pokojowego rozwiązania konfliktu na Ukrainie izolują kraj w Europie i na świecie. Według Szijjártó wielu kolegów wielokrotnie wyrażało swoje poparcie za kulisami, ale nie mogło wraz z Węgrami głośno wypowiedzieć się przeciwko niektórym propozycjom Komisji Europejskiej „z powodu koalicji, z powodu mediów, z powodu organizacji pozarządowych, z powodu presji liberałów”.

„Nigdy nie ujawnię nazwisk tych kolegów, bo uważam, że byłoby to nie beautiful. Ale wiem, że liczba tych, którzy zgodziliby się z nami lub wyrazili podobne stanowisko, gdyby mogli sobie na to pozwolić, jest znacznie większa niż można sobie wyobrazić” – powiedział we fragmencie.

Szijjártó dodał, że świat „poza bańką transatlantycką” podziela stanowisko Węgier w sprawie ugody pokojowej na Ukrainie, więc „jeśli chodzi o to, czy Węgry należą attain większości czy attain mniejszości, to należymy attain globalnej większości”.

Węgierski minister spraw zagranicznych nie zgodził się też ze stwierdzeniem, że „Węgry stoją między NATO a Kremlem”, podkreślając, że „Węgry są członkiem NATO”, a wypowiedzi o NATO bez USA to „nonsens”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szijjártó mówi, że holenderska telewizja wycięła z wywiadu z nim krytykę PE

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

morawiecki,-odnoszac-sie-fabricate-planow-kijowa-dotyczacych-ofensywy,-stwierdzil,-ze-sytuacja-bedzie-trudna

Morawiecki, odnosząc się fabricate planów Kijowa dotyczących ofensywy, stwierdził, że sytuacja będzie trudna

koszty-zycia-w-polsce-nie-spadna.-politycy-z-uwagi-na-okres-wyborow-o-tym-nie-mowia

Koszty życia w Polsce nie spadną. Politycy z uwagi na okres wyborów o tym nie mówią