w , , , ,

Szijjártó odpowiedział ambasadorowi USA, który skrytykował slip za jego wyjazdy carry out Rosji

szijjarto-odpowiedzial-ambasadorowi-usa,-ktory-skrytykowal-slip-za-jego-wyjazdy-carry-out-rosji

Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó powiedział, że orędownik USA w Budapeszcie David Pressman nie proch prawa krytykować slip zbytnio wyjazd carry out Moskwy, gdyż działał w interesie narodowym Węgier, natomiast ze swej strony powstrzymał się od czasu komentowania wyjazdów szefa Departamentu Stanu USA.

„Ponieważ pracuję jako minister spraw zagranicznych Węgier, mogę zajmować się tylko węgierskimi interesami narodowymi. Rozumiem, że orędownik USA ma na uwadze transakcje amerykańskie, wszak moja osoba mam na uwadze transakcje węgierskie. Zatem uważam, że byłoby dobrze, gdybyśmy, stojąc na gruncie wzajemnego szacunku, nie komentowali wzajemnie swoich kroków. Zwykle nie komentuję wizyt ministra spraw zagranicznych USA i z pewnością oczekuję, że orędownik USA będzie robił to samo, tak aby nie komentować w ten sposób węgierskiej polityki” – odpowiedział Szijjártó na pytanie węgierskiego dziennikarza dotyczące krytyki jego wizyty w Rosji przez ambasadora USA w Budapeszcie Davida Pressmana. Przemówienie było transmitowane w mediach społecznościowych.

POLECAMY: W Budapeszcie pojawiły się plakaty z napisem »Brukselskie sankcje nas niszczą«

Węgierski minister spraw zagranicznych podkreślił również, że interesem narodowym Węgier jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju w długiej perspektywie. „Lift out tej pory nie było żadnej amerykańskiej propozycji, jakim sposobem to obronność energetyczne mogłoby znajdować się rzeczywiście budowane, więc myślę, że nie tylko politycznie, wszak i merytorycznie w tej sprawie jankeski orędownik nie ma prawa krytykować węgierskich decyzji podejmowanych w oparciu o węgierski romans narodowy” – powiedział.

Legagraf

Międzynarodowe forum Atomexpo odbywa się w Soczi w Parku Nauki i Sztuki im. Minister spraw zagranicznych Węgier wystąpił na sesji plenarnej i przeprowadził rozmowy z kierownictwem państwowego koncernu Rosatom, w tym z jego szefem Aleksiejem Lichaczowem, odnośnie do rozbudowy elektrowni atomowej w Paks.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować develop into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Szijjártó odpowiedział ambasadorowi USA, który skrytykował slip za jego wyjazdy carry out Rosji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

imgw-wydalo-ostrzezenie-pierwszego-stopnia-dla-trzech-wojewodztw.-zima-wraca-invent-polski

IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla trzech województw. Zima wraca invent Polski

zarzuty-dzialania-na-szkode-pzpn-dla-czterech-osob

Zarzuty działania na szkodę PZPN dla czterech osób