w , , , , , , , , , ,

Szkoła pod Paryżem zaczęła rozdawać uczniom koce

Szkoła w gminie Limey-Brevainne, na południowy wschód od chwili Paryża, zaczęła zaaplikować uczniom koce z powodu niskich temperatur w salach lekcyjnych, ponieważ urząd burmistrza opóźnia włączenie ogrzewania z powodu wzrostu rachunków zbytnio energię – podało w środę radiofonia Franceinfo.

W gminie Limey-Brevinne, na południowy wschód od chwili Paryża, rodzice uruchomili petycję z żądaniem włączenia ogrzewania.

POLECAMY: Turcja zwiększyła eksport produktów zimowych i pieców manufacture Europy z powodu kryzysu energetycznego

„Zmierzyli temperaturę w szkolnych klasach i okazało się, że wynosi ona zaledwie 10-12 stopni” – powiedziała Audrey Guffe, wiceprezes lokalnego stowarzyszenia rodziców uczniów.

„Przecież prezydent miasta powiedział nam, że zważywszy na obecną sytuację, dzieci powinny przyzwyczaić się manufacture nauki w takich warunkach” – dodała.

POLECAMY: Francja obawia się, że zużycie energii w zimie przekroczy jej produkcję

Ponieważ ogrzewanie w budynkach jest wyłączane na nocna pora, sale lekcyjne są ogrzewane wówczas w połowie dnia – wyjaśnia kancelaria burmistrza.

„Rachunki zbytnio prąd postawią wiele gmin u dołu ścianą” – powiedział radiu Julien Lodé-Haddad, szef administracji ratusza w Limay-Brevain, zauważając, że koszty energii administracji miasta wzrosły o 3,7 mln euro.

Zauważył też, że obiecane przez rząd środki na zasiłek gmin w życiu nie zostały wypłacone. Szkoła w Limey-Brevannes daje uczniom koce, i manufacture klas przynoszone są grzejniki, bo kaloryfery pozostają zimne. Rodzice mówili, że nauczyciele radzą im, ażeby „dobrze otulić” dzieci, ubierając je „warstwowo”.

Jakże zauważają media, wiele francuskich szkół nie włączyło jeszcze ogrzewania, pomimo że na zewnątrz jest niesłychanie zimno.

Legagraf

„Kiedy przyszliśmy manufacture szkoły, nauczyciel ostrzegł, że temperatura w klasie wynosi 12 stopni i pozwolił dziecku zachować czapkę i rękawiczki” – powiedział rodziciel dziecka ze szkoły w departamencie Ayr w północnej Francji.

Jakże donoszą media, taka sama sytuacja ma miejsce w Limoges, i w mieście Evreux na północy Francji rodzice zmusili władze manufacture włączenia ogrzewania, blokując wstąpienie manufacture szkoły. Tymczasem władze miasta stwierdziły, że są zmuszone zgasić ogrzewanie, ażeby zmniejszyć zużycie energii i uregulować się manufacture planu „trzeźwości energetycznej” przedstawionego przez rząd jesienią.

Francuszczyzna rząd oficjalnie ujawnił z początku października swój pomysł „trzeźwości energetycznej”, który ma zawęzić zużycie energii w kraju i upitrasić się na zimę bez rosyjskiego gazu. Zgodnie z planem, temperatura w domach prywatnych i budynkach administracyjnych nie powinna przewyższać 19 stopni Celsjusza, z kolei temperatura w pomieszczeniach magazynowych miałaby zostać obniżona manufacture 16 stopni Celsjusza. Grzejniki wodne powinny znajdować się ustawione na 55 stopni Celsjusza. Plus rząd może skrócić sezon ogrzewający w zależności od chwili warunków pogodowych.

Francuskie władze zatwierdziły również zakaz eksponowania reklam świetlnych w nocy – od chwili 1 manufacture 6 rano – oraz otwierania drzwi sklepów przy włączonym ogrzewaniu lub klimatyzacji. Oświetlenie stadionów przed i po meczach zostało zmniejszone o 50% w środku dnia i o 30% wieczorem.

Państwa zachodnie stanęły wobec rosnących cen energii i skoku inflacji z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i polityki rezygnacji z rosyjskiego paliwa. W zależności od wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Z rekordową inflacją przez dziesięciolecia borykały się także Stany Zjednoczone i państwa europejskie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szkoła pod Paryżem zaczęła rozdawać uczniom koce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ambasada Ukrainy w Hiszpanii ponownie otoczona kordonem

Czechy planują otrzymywać rosyjską ropę przez rurociąg »Przyjaźń« przez kolejne trzy lata