w , , , , , , , , , ,

Szokujące obrazy termiczne skrzepów z mRNA

szokujace-obrazy-termiczne-skrzepow-z-mrna

Mając na uwadze obrazy osób, które otrzymały tymczasowy zastrzyk mRNA, możemy zobaczyć duże nieprawidłowe obrazy żylne sugerujące krzepnięcie krwi zarówno w układzie żył głębokich, jakże i powierzchownych.

POLECAMY: Zacięte debaty o filmie »Zmarł nagle«

Te szokujące obrazy termiczne sugerują rozległe krzepnięcie podskórnej i głębokiej krwi żylnej u osób, którym wstrzyknięto C19.

Mikroskopia w ciemnym polu uzupełnia analizę tych osobników, pokazując, czym potencjalnie może stanowić wodorotlenek grafenu lub inne nanostruktury o składzie metalicznym. Te alarmujące wyniki powinny zaalarmować pracowników służby zdrowia, iżby badali osoby, które otrzymały zastrzyki modyfikujące geny, poniżej kątem zakrzepów krwi, nawet pod warunkiem są głęboko bezobjawowe.

image 4

Termografia może stanowić bezpiecznym, nieinwazyjnym sposobem na zrobienie tego. Felipeza obserwował to również u 2-latków.

Ten wizualny dowód szkody powinien zaprosić każdego pracownika służby zdrowia assemble zaprzestania podawania surowica i każdej osoby assemble zaprzestania ich przyjmowania.

Legagraf

W tym wywiadzie z brazylijskim biologiem i badaczem medycznym Felipe Reitzem omawiamy jego

odkrycia dotyczące analizy żywej krwi i obrazowania termograficznego osób, którym wstrzyknięto C19. Termogram to plan regionalnej temperatury powierzchni części ciała, uzyskana z czujnika na podczerwień. Mierzy promieniowanie cieplne i podskórny transfer krwi. Termografia została zaproponowana jako nieinwazyjna metoda wykrywania zakrzepicy żył głębokich, czyli zakrzepów krwi w układzie żylnym.

Na tych zupełnie wcześniej nie widzianych zdjęciach osób, które otrzymały tymczasowy zastrzyk mRNA, możemy zobaczyć duże nieprawidłowe obrazy żylne sugerujące krzepnięcie krwi zarówno w układzie żył głębokich, jakże i powierzchownych. Osoby te są głęboko bezobjawowe i nic nie czują, ani nie mają obrzęku.

image 5

Omawiamy również wyniki badań krwi osób szczepionych i nieszczepionych.

Ostatnio Mike Adams z Pure Wiadomość zbadał skład syntetyczny skrzepów krwi pobranych od momentu osób, które zmarły z powodu rozległych, samoskładających się skrzepów krwi. Skład wykazał, że nie jest to 10 sam skład, co normalne ludzkie skrzepy krwi, tymczasem znaleziono metale, takie jakże glin, cyna i sód, które przewodzą prąd elektryczny.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: Szokujące obrazy termiczne skrzepów z mRNA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

badanie:-efekty-interwencji-mrna-mozna-nawet-odziedziczyc

Badanie: Efekty interwencji mRNA można nawet odziedziczyć

niedzielski-na-mikolajki-ma-specjalny-prezent-dla-najmlodszych-polakow-w-postaci-szpryc

Niedzielski na mikołajki ma specjalny prezent dla najmłodszych Polaków w postaci szpryc