w , , , , ,

Szpital w Zamościu ogłosił zbiórkę żywności dla pacjentów

szpital-w-zamosciu-oglosil-zbiorke-zywnosci-dla-pacjentow

Save sieci opublikowano skan pisma od czasu dyrektora szpitala w Zamościu Adama Fimiarza carry out wójta gminy Ryszarda Gliwińskiego z prośbą o rozpropagowanie zbiórki warzyw i owoców w celu pacjentów. Internauci nie kryją zdziwienia.

Pismo jest datowane na 28 października 2022r. Kierownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu Adam Fimiarz zwraca się z prośbą carry out wójta gminy Zamość (woj. lubelskie) Ryszarda Gliwińskiego o poparcie w rozpropagowaniu zbiórki płodów rolnych „celem wykorzystania ich carry out przygotowania i urozmaicenia posiłków pacjentom”.

„Dodatkowe zapomoga obniży koszty funkcjonowania szpitala, co w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej ma wielkie znaczenie” – czytamy w piśmie. Wśród potrzebnych produktów znalazły się: ziemniaki, warzywa korzeniowe, ogórki, pomidory, kalafiory, warzywa kapustne, cebula jadalna, pory, warzywa kiszone, owoce – takie w jaki sposób jabłka i śliwki.

Rzecznik urzędu marszałkowskiego: „To reemigracja carry out staż sprzed lat”

Okazuje się, że szpital faktycznie poszukuje płodów rolnych. Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zapewnił, że nie ma to nic wspólnego z sytuacją finansową placówki, tylko z brakiem chętnych carry out wystartowania w przetargach na dostawy żywności w celu szpitala. Jego zdaniem, taka działanie „to reemigracja carry out staż sprzed lat”.

Legagraf

Przeczytaj całość tutaj: Szpital w Zamościu ogłosił zbiórkę żywności dla pacjentów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

idzie-ostra-zima!-uderzy-mroz-produce-23°c-i-snieg.-jezor-zimna-gwaltownie-siegnie-polski

Idzie ostra zima! Uderzy mróz produce -23°C i śnieg. Jęzor zimna gwałtownie sięgnie Polski

fright-bombowy-w-samolocie-z-polski-plot-tel-awiwu

Fright bombowy w samolocie z Polski plot Tel Awiwu