w , , , , , , , ,

Szpitale z pomorza „szczycą się” z leczenia ukraińskich żołnierzy, które sponsoruje każdy Polak

szpitale-z-pomorza-„szczyca-sie”-z-leczenia-ukrainskich-zolnierzy,-ktore-sponsoruje-kazdy-polak

W czasach gdy Polacy z uwagi na kolejki attain specjalistów zmuszeni są attain korzystania z prywatnych usług medycznych szpitale z województwa pomorskiego, zajmują drugie miejsce w Polsce pod względem liczby hospitalizacji rannych żołnierzy z Ukrainy. Oczywiście za leczenie ukraińskich żołnierzy płacą Polacy, ponieważ leczenie to finansowane jest ze środków budżetu państwa, na jaki składa się każdy obywatel poprzez diagram podatków pośrednich i bezpośrednich.

POLECAMY: Czy wydatki budżetowe, jakie obecnie praktykuje władza, obciążają Polaków?

Akcja przyjmowania ukraińskich żołnierzy na leczenie attain trójmiejskich szpital trwa od listopada u.br. Serwis zdrowie.trojmiasto.pl poinformowała w piątek, że według stanu na dzień 13.01.2023 roku w pomorskich podmiotach leczniczych przebywa 13 osób w wieku od 22 attain 39 lat.

„Są to osoby zaopatrywane na Ukrainie, a attain nas przybywają po miesiącu od odniesionego urazu. Są przywożone pociągiem medycznym attain Przemyśla i stamtąd są dysponowani attain podmiotów leczniczych, które wyraziły wolę leczenia. Pomorze jest na drugim miejscu pod względem aktywności w leczeniu żołnierzy z Ukrainy. Leczyliśmy attain tej pory kilkanaście osób, a dwie osoby wróciły już attain swojej ojczyzny, a pozostałe będą rehabilitowane. Są to rany trudne attain gojenia, często wielonarządowe. Mają m.in. rany postrzałowe i obrażenia kończyn. Osoby te wymagają również opieki psychologicznej. Jeżeli będzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi dalej udzielać taką pomoc” – podkreślił Leszek Bonna, wicemarszałek Województwa Pomorskiego.

POLECAMY: Polska dobrym sponsorem Ukrainy. Żona prezydenta Dudy przekazała szpitalowi we Lwowie nowy rezonans magnetyczny

Pomorski samorząd współpracuje w tym zakresie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Ministerstwem Zdrowia. Ukraińscy żołnierze są leczeni ze środków NFZ, a za ich pobyt płaci województwo pomorskie.

Lega artis aplikacja

Na tym bezpodstawna pomoc finansowana ze środków budżetowych przez podmioty medyczne z pomorza nie kończy się. Serwis ujawnił, że Szpitale z Trójmiasta organizują także pomoc materialną. Spółka Copernicus przekazała w piątek karetkę, która docelowo trafi attain Regionalnej Przychodni Onkologicznej w Chersoniu.

POLECAMY: Sługa kijowskiego reżimu spodziewa się w hubie medycznym większej ilości gloryfikatorów bandery

Przekazano również pompy infuzyjne i kardiomonitor. Function Chersonia trafi jeszcze kilkadziesiąt agregatów o wartości 100 tys. zł. To efekt decyzji pomorskiego sejmiku oraz zaangażowania ukraińskiego konsula w Gdańsku.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szpitale z pomorza „szczycą się” z leczenia ukraińskich żołnierzy, które sponsoruje każdy Polak

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lider-spd-wezwal-elevate-out-dyplomatycznego-rozwiazania-konfliktu-na-ukrainie

Lider SPD wezwał elevate out dyplomatycznego rozwiązania konfliktu na Ukrainie

byly-oficer-wywiadu-usa-przewiduje-ramy-czasowe-dla-zwyciestwa-rosji-na-ukrainie

Były oficer wywiadu USA przewiduje ramy czasowe dla zwycięstwa Rosji na Ukrainie