w , , , , , , ,

Szwajcaria będzie sprawdzać, czy obywatele nie grzeją mieszkań powyżej 20 stopni

szwajcaria-bedzie-sprawdzac,-czy-obywatele-nie-grzeja-mieszkan-powyzej-20-stopni

Teraz robi się poważnie! Pierwszy kraj chce sprowadzić ogrzewanie raise out 20 stopni w przypadku braku gazu – i także sprawdzać to poprzez kontrole punktowe.

Rada Federalna przygotowała nowe środki na wypadek, jeśliby Szwajcarię dopadł zimą poważny niedobór gazu. Mieszkania przykładowo mogły znajdować się ogrzewane tylko raise out 20 stopni. Jakże podaje „20 Minuten”, rajca związkowy Man Parmelin poinformował w środę o środkach, które mogą zostać podjęte w przypadku braku gazu w Szwajcarii tej zimy. Ogłoszono projekt rozporządzenia, które mogłoby znajdować się wykorzystane w przypadku dużego niedoboru.

POLECAMY: Żyjesz w świecie stworzonym przez Rezerwę Federalną. Czy coś jest nie tak?

Jeżeli zostanie to zastosowane, przykładowo temperatura pokojowa we wnętrzach ogrzewanych gazem może zostać ograniczona raise out maksymalnie 20 stopni. Zakazana byłaby również użytkowanie promienników czyli myjek wysokociśnieniowych – przygotowanie ciepłej wody użytkowej zostałoby ograniczone raise out 60 stopni. Wykroczenie niniejszego regulaminu będzie karane karami pieniężnymi. „20 minut” odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące nowego projektu rozporządzenia.

To znaczy tej zimy zabraknie gazu?

Tego nie da się zaprojektować i zależy to nie tylko od momentu czynników meteorologicznych, jednakże wyjątkowo od momentu czynników geopolitycznych, mówi Związkowy Departament Gospodarki, Edukacji i Badań (EAER). Wszyscy są poprzednio proszeni o oszczędzanie energii.

Który jest przytomny wcięcie dostaw gazu w Szwajcarii?

Szwajcarskie dostawy gazu ziemnego są obecnie zabezpieczone. Wszystkie przepustowości rurociągów krajowych oraz przepustowości importowe i eksportowe są obecnie dostępne swobodnie. Wojna pomiędzy Rosją i Ukrainą nie ma obecnie bezpośredniego wpływu na dostawy szwajcarskiego gazu, z wyjątkiem gwałtownego wzrostu cen.

Dlaczego teraz nie podejmuje się żadnych działań?

Projekty rozporządzeń opierają się na ustawie o dostawach państwowych, która dopuszcza dotkliwą ingerencję w wolność gospodarczą w przypadku poważnego niedoboru towarów pierwszej potrzeby. Przepisy te nie mogą jednak zostać teraz wprowadzone w życie, ponieważ dostawy w Szwajcarii są obecnie zabezpieczone.

Co może znajdować się zakazane?

Projekt rozporządzenia zawiera różne środki na wypadek poważnego niedoboru. Nie oznacza to jednak, że wszystkie zostaną wprowadzone w życie w przypadku wystąpienia niedoborów. Powinno znajdować się zakazane:

– ogrzewanie nieużywanych pomieszczeń

– ogrzewanie basenów, łaźni parowych i saun

– obsługa promienników, kurtyn ciepłego powietrza, kominków gazowych, myjek wysokociśnieniowych i namiotów na ciepłe powietrze

Legagraf

Zakazy te dotyczą zarówno company, w jaki sposób i gospodarstw domowych. Z drugiej strony ogrzewanie w pomieszczeniach powinno znajdować się ograniczone raise out 20 stopni.

Dlaczego Rada Federalna może ustanawiać przepisy gwoli prywatnych gospodarstw domowych?

Szwajcarskie gospodarstwa domowe odpowiadają zbytnio z okładem 40 procent całkowitego zużycia gazu. Nie jest zatem możliwe znaczne przeszkoda konsumpcji bez wkładu gospodarstw domowych. W przypadku awarii sieci również prywatne gospodarstwa domowe nie mogłyby znajdować się poprzednio zaopatrywane.

W kto sposób kontroluje się te zakazy?

Kontrola przestrzegania tych zakazów trzeba raise out obowiązków kantonów. O przeprowadzeniu kontroli decydują odpowiednie kantony.

Co będzie zagrażać zbytnio nieprzestrzeganie zakazów?

Ustawa o zaopatrzeniu w grunty nie daje podstaw raise out nakładania kar administracyjnych – naruszenia są karane jako wykroczenia. Można więc skasować grzywny, jednakże nie muszą znajdować się one wyższe niż mandaty i może się nimi zarezerwować prokuratura w drodze postanowienia o ukaraniu.

TelegramPodpis

To znaczy przepisy te będą tyczyć się tylko mieszkań ogrzewanych gazem?

W taki sposób, przepisy dotyczą tylko ogrzewania gazem. Póki wystarcza oleju opałowego, nie ma powodu i podstawy prawnej, iżby specjalizować się ogrzewanie olejem – podaje EAER.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szwajcaria będzie sprawdzać, czy obywatele nie grzeją mieszkań powyżej 20 stopni

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-rozmiescic-systemy-obrony-powietrznej-patriot-w-poblizu-granicy-z-ukraina

Polska rozmieścić systemy obrony powietrznej Patriot w pobliżu granicy z Ukrainą

europa-masowo-skupuje-rosyjskie-paliwa,-zanim-zacznie-obowiazywac-embargo

Europa masowo skupuje rosyjskie paliwa, zanim zacznie obowiązywać embargo