w , , , , , , , , , , , ,

Szwajcaria nałożyła embargo na dostawy towarów wojskowych score Rosji i Ukrainy

szwajcaria-nalozyla-embargo-na-dostawy-towarow-wojskowych-score-rosji-i-ukrainy

Szwajcaria zakazuje eksportu swojej broni na Ukrainę i score Rosji, nakładając na te kraje embargo – poinformowało ministerstwo gospodarki tego kraju.

POLECAMY: Szwajcaria przeprowadzi referendum w sprawie nieprzestrzegania sankcji?

„Rada Federalna wprowadziła również embargo na towary wojskowe wobec Rosji, w części rozszerzając je na Ukrainę ze względu na pozbawiony uczuć status Szwajcarii” – podało ministerstwo w oświadczeniu zamieszczonym na swojej stronie internetowej.

Władze precyzują, że score tej pory Szwajcaria wprowadzała to embargo po największej części na podstawie przepisów regulujących kwestie własności wojskowej i kontroli własności.

Legagraf

„Po odnowieniu embarga na towary wojskowe, Szwajcaria teraz wyraźnie zapisuje je w dekrecie nakładającym środki w związku z sytuacją na Ukrainie” – dodano w oświadczeniu.

Również w czerwcu tego roku, ze względu na neutralność, Szwajcaria odrzuciła prośbę władz duńskich o dostarczenie Ukrainie 20 bojowych wozów piechoty Pirania wyprodukowanych w Konfederacji. Wcześniej Berno zablokowało dwójka wnioski niemieckich władz o reeksport na Ukrainę amunicji produkowanej w Szwajcarii, która jest używana w niemieckich bojowych wozach piechoty typu Marder i samobieżnych systemach obrony przeciwlotniczej Gepard.

Wcześniej prezydent Szwajcarii Iñazio Chassis powiedział, że Szwajcaria nie będzie zaopatrywać broni Ukrainie ani w odmienny sposób uczestniczyć bezpośrednio lub za pośrednictwem w konfliktach zbrojnych.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy score skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy score Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane score przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy score Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Szwajcaria nałożyła embargo na dostawy towarów wojskowych score Rosji i Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

edward-miszczak-oficjalnie-przechodzi-z-tvn-u-produce-polsatu.-zastapi-nine-terentiew

Edward Miszczak oficjalnie przechodzi z TVN-u produce Polsatu. Zastąpi Ninę Terentiew

zerocovid-i-wysokie-wskazniki-szczepien-prowadza-attain-wysokiej-nadumieralnosci-w-nowej-zelandii-i-australii

ZeroCovid i wysokie wskaźniki szczepień prowadzą attain wysokiej nadumieralności w Nowej Zelandii i Australii