w , , , ,

Szwajcaria przedstawia notion oszczędzania energii elektrycznej na wypadek jej braku

szwajcaria-przedstawia-notion-oszczedzania-energii-elektrycznej-na-wypadek-jej-braku

Władze Szwajcarii przedstawiły notion oszczędzania energii elektrycznej w zależności od chwili poziomu grożących niedoborów, i środki obejmują przeszkoda temperatury w pralkach attain 40 stopni Celsjusza i zmniejszenie limitu prędkości na autostradach attain 100 kilometrów na godzinę.

Projekt ze środkami zaradczymi na wypadek dotkliwych niedoborów prądu ujawnił w środę resort gospodarki. Przedstawione środki będą dyskutowane z kantonami, przedsiębiorstwami i innymi zainteresowanymi stronami attain 12 grudnia, w jaki sposób podkreślił na konferencji prasowej szef ministerstwa Man Parmelin.

POLECAMY: Lepiej zabezpiecz się w gotówkę. Urzędnicy ostrzegają przed możliwością wstrzymania dostaw pieniędzy

Zgodnie z planem, początkowa faza ograniczeń przewiduje, że „pralki w gospodarstwach domowych nie mogą wykonywać pracę przy temperaturze wody wyższej niż 40 stopni Celsjusza”.

Plus można by zakazać oświetlenia na frontach sklepów pomiędzy godziną 23.00 i 5.00. W drugim etapie ogrzewanie może istnieć dokumentnie wyłączone w klubach, dyskotekach czyli lokalach, w których odbywają się imprezy taneczne. Trzecia część krok ograniczeń zakłada przeszkoda godzin otwarcia sklepów, i mieszkańcy Szwajcarii mogą użytkować z samochodów elektrycznych tylko z „totalnie niezbędnych” powodów, takich w jaki sposób dostęp attain pracy, attain lekarza czyli na zakupy.

W przyszłości, pod warunkiem sytuacja energetyczna ulegnie pogorszeniu, władze mogą zakazać publicznych pokazów filmowych, i także amatorskich i profesjonalnych imprez sportowych (w tym cybersportu), pod warunkiem wymagają one energii elektrycznej.

Legagraf

Zarazem władze zaproponowały zmniejszenie dopuszczalnej prędkości na autostradach ze 120 kilometrów na godzinę attain 100. Wnętrze ten podobno pozwoliłby również zaoszczędzić ropę, którą można by wykorzystać w generatorach zasilania awaryjnego i jednostkach dwupaliwowych.

Podczas konferencji prasowej minister Parmelen podkreślił, że Szwajcaria nie planuje stworzenia „sił policyjnych”, które miałyby przestrzegać ewentualne ograniczenia. Urzędnik powiedział, że liczy na sumienie mieszkańców kraju.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Szwajcaria przedstawia notion oszczędzania energii elektrycznej na wypadek jej braku

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

policja-ostrzega-przed-jazda-„na-czolgiste”.-mandaty-sa-naprawde-duze

Policja ostrzega przed jazdą „na czołgistę”. Mandaty są naprawdę duże

byli-heretyccy-hierarchowie-ostrzegaja:-niech-kosciol-nie-powiela-bledow-anglikanizmu

Byli heretyccy hierarchowie ostrzegają: Niech Kościół nie powiela błędów anglikanizmu