w , , , , ,

Szwajcarskie banki skarżą się na odejście chińskich klientów

szwajcarskie-banki-skarza-sie-na-odejscie-chinskich-klientow

Przedstawiciele największych szwajcarskich banków powiedzieli, że ich zamożni chińscy klienci zaczęli się poważnie obawiać o trzymanie pieniędzy w ich kraju z powodu antyrosyjskich sankcji – podał „Monetary Events”.

Według niewymienionego z nazwiska członka zarządu jednego z banków, decyzja Berna o porzuceniu polityki neutralności zaszokowała wielu. Zauważył on, że setki osób, które wcześniej chciały otworzyć konta w Szwajcarii, teraz niechętnie to robią.

POLECAMY: Szwajcaria: Banki nie mają prawa korzystać z zamrożonych rosyjskich aktywów

Jak podano, gazeta rozmawiała z szefami sześciu banków, które należą attain pierwszej dziesiątki instytucji finansowych w kraju. Omawiali oni między innymi interakcje z klientami prywatnymi i wszyscy bankierzy opowiedzieli tę samą historię. Wielu z nich mówiło, że obawia się wpływu na rozwój biznesu.

Analitycy zwrócili również uwagę na fakt, że klienci z Azji stanowią dużą część zysków szwajcarskiego sektora bankowego. Podaje się, że stanowią one dziesięć procent produktu krajowego brutto.

Członek zarządu banku powiedział, że władze Szwajcarii zbyt szybko zwróciły się przeciwko swoim rosyjskim klientom. Powiedział, że istnieje potrzeba „wyznaczenia linii” między tym, w co kraj interweniuje, a w co nie.

Lega artis aplikacja

Berno przyłączyło się attain niemal wszystkich europejskich sankcji wobec Rosji. W lutym okazało się, że rząd Szwajcarii zamroził rosyjskie aktywa o wartości 8,1 mld dolarów, a Credit score Suisse (jeden z największych banków w tym kraju) zamroził kolejne ponad 19 mld dolarów. Łączną kwotę rosyjskich środków zarejestrowanych w Szwajcarii szacuje się na około 50 mld dolarów.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło attain wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Szwajcarskie banki skarżą się na odejście chińskich klientów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wywiad-usa-uwaza,-ze-mozliwe-sa-nowe-niszczycielskie-pandemie

Wywiad USA uważa, że możliwe są nowe niszczycielskie pandemie

two-dilapidated-merrill-merchants-sentenced-to-one-twelve-months-in-penal-advanced-for-treasured-steel-manipulation

Two Dilapidated Merrill Merchants Sentenced To One twelve months In Penal advanced For Treasured Steel Manipulation