w , , , , , , , , ,

Szymon „Tur” Grzywacz nie żyje. Raper zmarł niespodziewanie w wieku 41 lat

szymon-„tur”-grzywacz-nie-zyje.-raper-zmarl-niespodziewanie-w-wieku-41-lat

Szymon Grzywacz, znany jako raper Szymon Tur, zmarł w wieku 41 lat. Był on producentem muzycznym, znanym ze współpracy z Rogalem DDL. Nieznane są przyczyny jego śmierci.

Szymon Grzywacz, znany jako Szymon Tur „Tylko Uliczny Rap”, zmarł 12 marca 2023 roku w wieku 41 lat, co jest smutną wiadomością dla fanów rapu. Był on raperem, beatmakerem oraz producentem muzycznym pochodzącym z Celestynowa. W sieci pojawiła się informacja o jego pogrzebie.

Pierwszy o tragicznej informacji poinformował branżowy serwis Glamrap, który udostępnił również szczegóły uroczystości pogrzebowej. Szymon Grzywacz, popularny muzyk z Celestynowa, zostawił żonę, dzieci oraz twórców, z którymi współpracował w żałobie. Pogrzeb odbędzie się 16 marca 2023 r. w Mińsku Mazowieckim. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się od mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej, po czym pochówek odbędzie się na cmentarzu.

Facebook

Pogrzeb rapera odbędzie się 16 marca w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Po mszy świętej, żałobnicy odprowadzą urnę z prochami zmarłego na cmentarz komunalny.

„Teraz to Rogal DDL na pewno nie wróci… RIP”. „Niech spoczywa w pokoju salut”, „Bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia”, „Wyrazy współczucia dla całej rodziny Szymona. Spoczywaj w pokoju kolego” – czytamy pod nekrologiem rapera.

Nie ujawniono, jaka była przyczyna jego śmierci.

Lega artis aplikacja

Kim był Szymon „TUR” Grzywacz?

Szymon Grzywacz, znany jako Tur, był znany ze swojego pseudonimu „Tylko Uliczny Rap” i głównie związany był z ulicznymi ekipami. Współpracował z wieloma artystami, w tym z TiW Music, Ciemną Strefą, Pękiem i Rogalem DDL. Jego produkcja muzyczna obejmowała m.in. bit pod hit Rogala DDL „Ebe Ebe”, który zdobył na platformie YouTube ponad 14 milionów wyświetleń.

Oprócz muzyki, Szymon Grzywacz pasjonował się również sportem i pracował jako trener personalny.

Zespół nagłej śmierci w Polsce, jak i na całym świecie od pewnego czasu jest popularną jednostką statystyczną w kartotekach zgonu. Oczywiście służby medyczne z powodu utrzymywanej narracji nie wiążą tego z pewnym specyfikiem jednak świadomi ludzie, zdają sobie z tego sprawę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Szymon „Tur” Grzywacz nie żyje. Raper zmarł niespodziewanie w wieku 41 lat

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

japonia-zlagodzila-zalecenia-dotyczace-noszenia-maseczek

Japonia złagodziła zalecenia dotyczące noszenia maseczek

brytyjskie-wladze-staraja-sie-zminimalizowac-szkody-spowodowane-upadkiem-banku-svb

Brytyjskie władze starają się zminimalizować szkody spowodowane upadkiem banku SVB