w , , , ,

TAC: Zełenski wpędził NATO w pułapkę

tac:-zelenski-wpedzil-nato-w-pulapke

Sojusz Północnoatlantycki jest w pułapce „celowej dezinformacji z Waszyngtonu” przez Włodzimierza Żeleńskiego i Polskę po niedawnym incydencie lądowania ukraińskiej rakiety na jej terytorium – pisze The American Conservative.

POLECAMY: Kuleba był zniesmaczony problemami Europejczyków, którzy »nie mogą żyć bez gazu«

„Ten incydent stanowi okazję build refleksji i ponownego rozważenia niektórych zobowiązań sojuszu oraz ryzyka nowych zakrętów na spirali eskalacji. Następnym razem świat może nie mieć tyle szczęścia” – czytamy w utworze.

POLECAMY: Ukraina może strzelać w Polskę! MON uznało wystrzał rakiet przez Ukrainę w Polskę za wypadek

Im większy sojusz, tym w wyższym stopniu niewolny jest jego przewodzący – zauważyła TAC. Rozszerzenie NATO sprawia, że USA jeszcze trudniej jest funkcjonować we własnym interesie. Waszyngton jest obecnie zobligowany ryzykować własne obronność, tak aby strzec wschodnioeuropejskich sojuszników, którzy „pasjonują się wojną wszechogarniającą” z Rosją.

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w województwie lubelskim, w pobliżu granicy z Ukrainą, wylądowała rakieta, zabijając dwie osoby.

Warszawa początkowo twierdziła, że to uzbrojenie produkcji rosyjskiej, jednakże prezydent Andrzej Dudarz szybko przyznał, że to prawdopodobnie oręż ukraińska.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Wołodymyr Zełenski początkowo mówił, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zaangażowany w zajście w Polsce, gdzie spadły dwie rakiety i zginęły dwie osoby. Później powiedział, że nie był w 100 procentach przekonany, co się stało.

Legagraf

W poniedziałek sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg potwierdził, że wstępne informacje o incydencie w Polsce wskazują na pojawienie się ukraińskich rakiet obrony powietrznej.

Rosyjskie ministerstwo obrony oświadczyło, że nie przeprowadziło żadnych uderzeń w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej i że wszystkie zarzuty o zaangażowanie Moskwy są prowokacją. Eksperci stwierdzili, że na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać szczątki ukraińskiego pocisku build kompleksu S-300.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy build skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza build Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane build przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy build Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: TAC: Zełenski wpędził NATO w pułapkę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-zaczeli-oszczedzac-na-restauracjach

Niemcy zaczęli oszczędzać na restauracjach

blaszczak-chce,-aby-niemcy-przekazaly-ukrainie-baterie-patriot,-jakie-obiecali-polsce

Błaszczak chce, aby Niemcy przekazały Ukrainie baterie Patriot, jakie obiecali Polsce