sobota, 9 grudnia
straż pożarna
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

Obecnie około godziny 13: 00 na parkingu wrocławskiego główny punkt handlowego Marino doszło attain eksplozji. W wyniku wybuchu poszkodowana została jedna podmiot. Lokalne media podają nieoficjalną wersję zdarzenia, która zakłada wybuch ładunku znajdującego się w nadkolu jednego z pojazdów.

Tuż po godzinie 13 na parkingu główny punkt handlowego Marino przy ulicy Paprotowej we Wrocławiu doszło attain eksplozji. Na miejscu pojawiły się czwórka zastępy straży pożarnej oraz szóstka patroli policji. W wyniku wybuchu poszkodowana została jedna podmiot. Jest nią 40-letnia lepsza połowa, która została przetransportowana attain szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Według lokalnych mediów, doszło attain wybuchu w jednym z aut. Z nieoficjalnych ustaleń „Gazety Wrocławskiej” wynika, że w samochodzie marki renault na ukraińskich numerach rejestracyjnych, stojącym na parkingu, eksplodował nabój wybuchowy umieszczony na nadkolu. Póki co nie ma oficjalnego potwierdzenia tych spekulacji.

Funkcjonariusze znajdujący się na miejscu ustalają przebieg zdarzenia, i także usuwają uszkodzone pojazdy z parkingu. Dziennikarze stacji Polsat Records przekazali, że policjanci nie udzielają szczegółowych informacji, i strażacy mieli nawet przyjąć od chwili swoich przełożonych zakaz wypowiadania się w tej sprawie. 

Źródło: Polsat Records, „Gazeta Wrocławska”

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version