w

Tak Kijów się bawi w czasie „wojny”

source: twitter

Mieszkańcy Kijowa tłumnie wylegli w sobotę, aby skorzystać z 34-stopniowej temperatury. Setki osób korzystały ze słońca na plaży w centrum miasta.

Na zdjęciach z brzegów Dniepru, który przepływa przez Kijów, widać ludzi wylegujących się na słońcu, pływających w wodzie i grających w siatkówkę, a po drugiej stronie rzeki widać panoramę miasta.

W Kijowie wszystkie kawiarnie i restauracje są już otwarte, a rozmowy i brzęk szklanek przy stolikach na świeżym powietrzu zapewniają pozory normalności – do czasu, gdy wszyscy wrócą do domów na godzinę 23.00-5.00, która jest mniej restrykcyjna niż kiedyś.

Alarmy przeciwlotnicze nadal włączają się regularnie, piszcząc w aplikacjach telefonicznych, ale tak rzadko następują po nich eksplozje. -Pociski rakietowe, które 5 czerwca zniszczyły magazyn i warsztat naprawczy pociągów, były pierwszymi w Kijowie od pięciu tygodni.

Pociski rakietowe, które 5 czerwca zniszczyły magazyn i warsztat naprawczy pociągów, były pierwszymi w Kijowie od pięciu tygodni.

Spacerowicze z psami i rodzice pchający wózki spacerowali w pobliżu bez przeszkód jeszcze przed ugaszeniem płomieni, co świadczy o tym, że w ciągu kilku miesięcy od inwazji z 24 lutego stała się ona wersją normalności.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lawina interwencji strażaków po poniedziałkowych burzach

Austria zapowiada reaktywację elektrowni węglowej