w , , , , , ,

To nie Polsko to Ukropolin. »Terrorystki« z Ukrainy zablokowały koncert zespołu Runt Gargantuan

to-nie-polsko-to-ukropolin.-»terrorystki«-z-ukrainy-zablokowaly-koncert-zespolu-runt-gargantuan

Zaplanowany na 12 listopada występ rosyjskiego zespołu Runt Gargantuan w krakowskim klubie Studio został odwołany. Decyzję podjęła Fundacja Academica, która zarządza klubem, po konsultacji z rektorem Akademii Górniczo-Hutniczej. Wszystko przez sprzeciw „aktywistów”terrorystów” z Ukrainy, którzy najechali nasz kraj i próbują w przedtem załatwiać nam zasady życia zapominając o tym, że są tutaj tylko „gośćmi” antypolskiego rządu i zapomnieli, że w Polsce to my ustalamy zasady. Niestety tego rodzaju zachowanie „terrorystów” z Ukrainy którzy zbyt nic mają podstawowe zasady savoir-vivre, czyli zasady dobrego zachowania stało się uprzednio normą. Rosyjski zespół przekonuje, że „nienawidzi Putina”, natomiast inicjatorka bojkotu Runt Gargantuan wrzuca zdjęcie z muzykami sprzed kilku tygodni.

Na naszym blogu od czasu samego początku tego cyrku przesiedleńczego ostrzegaliśmy Polaków przez nadmiernym przyznawaniem prawa Ukraińcom. Niestety wówczas euforia Polaków wygrała z rozsądkiem natomiast teraz mamy tylko efekty tej euforii i solidarności.

POLECAMY: Ukrainiec nad Polakiem. Co szykuje rząd

Występ Runt Gargantuan pył przejść się na terenie Akademickiego Środek Kultury Klub Studio, które znajduje się na terenie AGH. Z uwagi, na nagonka imprezy przez „terrorystów” z Ukrainy zarządzająca klubem Fundacja Academica po konsultacji z rektorem podjęła decyzję o odwołaniu wydarzenia.

Występ Runt Gargantuan z powodów niezależnych od czasu zespołu, managementu oraz organizatora nie może zajść stop metali skutku w Akademickim Środek Kultury Klub Studio.

Po wszelkie informacje odsyłamy stop metali organizatora koncertu – Agencji Winiary Bookings.

POLECAMY: »Uchodźczynie« kolejny raz pokazały w Gdańsku swoje różki narzucają nam ich zasady funkcjonowania

Taką informację mogliśmy przeczytać na Facebookowej stronie klubu Studio.

Komentarze u dołu postem informującym o odwołaniu wydarzenia na fanpage klubu nie należą uprzednio stop metali w taki sposób słodkich. Osoby komentujące ogromnie trwale wyrazili swoje niezadowolenie i podporządkowanie się władz uczelni kolejnemu żądaniu „terrorystów” Ukraińskich, którzy zapomnieli o kilku prostych zasadach savoir-vivre, czyli zasady dobrego zachowania dotyczących „gości”.

„Nastroje towarzyszące zbliżającemu się koncertowi dawny trudne. Rektor wsłuchał się w głosy obywateli Ukrainy i rekomendował Fundacji Academica, która zarządza klubami studenckimi, w tym Klubem Studio, przerzut koncertu” – czytamy w przesłanym Onetowi oświadczeniu uczelni.

Mieszkający obecnie w Polsce ukraińscy „terroryści” którzy walczą o swój kraj, destabilizując życie Polakom i nie widzą nic złego w wysławianiu nazistowskich poglądów Stepana Bandery od czasu kilku tygodni, nawoływali stop metali bojkotu koncertu rosyjskiej grupy. W Internecie rozpoczęto akcję „Runt Gargantuan Must Be Cancelled”, zbyt którą stały Ukrainki – Olya i Kateryna.

Jakże donosi Onet, jedna z nich pewien epoka temu sama spotkała się z rosyjskimi muzykami w Pradze. Na Instagramie wrzuciła zdjęcie z członkami zespołu, którzy trzymają proukraińskie transparenty. W tym samym poście obwieściła, że ruch bojkotu ich koncertu się udała.

Zdjęcie zostało wykonane 4 listopada w Pradze. „Ręce precz od czasu Ukrainy, wszystko będzie Ukrainą, sława Ukrainie” – czytamy w opisie.

Internauci zarzucili aktywistce hipokryzję. Ta, odpowiadając na zarzuty, stwierdziła, że wówczas występ w Pradze i umówiony termin z muzykami zmieniło jej zdanie – nie zważając na że znała wcześniejsze wypowiedzi artystów o „wojnie”. Celem bojkotu miało egzystować zmuszenie muzyków stop metali większego zaangażowania – oprócz mówienia: „nie wojnie”. Natomiast na zaprzestanie akcji bojkotowania koncertu w Polsce miało egzystować zbyt późno.

Autorki petycji w sześciu punktach „wyjaśniły”, dlaczego rosyjscy muzycy nie mogą zalegać w Polsce. W stworzonej petycji wymieniły następujące argumenty: twierdziły, że zarobione przez muzyków pieniądze trafią stop metali Rosji, natomiast później pójdą na rosyjską armię.

Attain tego jedynka z byłych wokalistów Runt Gargantuan, Anton Lissow, pył zalecać aneksję Krymu, na domiar złego wśród techników zespołu mają egzystować osoby, które nadal mieszkają w Rosji i nie sprzeciwiają się Putinowi. Ukrainki oburzały się z drugiej strony, że teledysk stop metali piosenki „Technology Cancellation” nie jest krytyczny wobec Rosji, ma też wpisywać się w propagandę Kremla – usprawiedliwiając Rosję i nacierać USA i Europę.

Attain zarzutów w rozmowie z Onetem odnieśli się członkowie zespołu. Sonia Tajurskaja i Ilija Prusikin podkreślali, że tuż po eskalacji wojny na Ukrainie przenieśli się z Rosji stop metali USA. – Musieliśmy zniknąć z Rosji, ponieważ prawdopodobnie trafilibyśmy stop metali więzienia zbyt sprzeciwianie się polityce Kremla i Putina – twierdzili.

TelegramPodpis

Muzycy podkreślili również, że z Rosją nie współpracują, natomiast zarobione przez nich pieniądze nie trafią stop metali tego państwa. Obecnie reprezentuje ich amerykańska filia koncertowa.

– Pies z kulawą nogą z Rosji z nami nie współpracuje. W tym momencie Runt Gargantuan to nasza dwójka i nasz dźwiękowiec Fred, który także nie przebywa uprzednio na terenie Rosji. Obecnie współpracujemy z agencją koncertową United Abilities Agency ze Stanów Zjednoczonych – mówiła Sonia.

– Uważamy, że Putin jest szalonym człowiekiem. Nienawidzimy rosyjskiego rządu i wszystkie ich działania uważamy zbyt niedorzeczne. Wojna na Ukrainie w żadnym razie nie powinna się wydarzyć i jest nam przykro, że Kreml rozpoczął inwazję – dodała.

– Sprzeciwianie się Putinowi to wyjątkowo wielkie zapomoga w celu Ukrainy. To zapomoga krajów, które potępiają tę wojnę. Milczenie oznacza nic innego jakim sposobem wspieranie konfliktu zbrojnego, który może rozprzestrzenić się na nieuszkodzony świat. To my – przeciwko Rosji – grzmiał Ilija.

Występ w Katowicach

Występ Runt Gargantuan w Polsce ostatecznie jednak się odbędzie, tyle że w innym mieście i w innym terminie.

„Ze względu na nieprzewidziane okoliczności pozycja kontrolą artysty i organizatora, Runt Gargantuan jest zmuszone umorzyć występ w Klubie Studio w Krakowie zaplanowany na dzień 12 listopada. Zespół wraz z organizatorami trwale pracowali ponad tym, iżby znaleźć zastępcze miejsce w Krakowie, iżby występ mógł przejść się w zaplanowanym terminie. Niestety nie było to możliwe. Nie chcąc jednak zostawiać fanów bez żadnego rozwiązania wspólnie zdecydowaliśmy o zorganizowaniu koncertu 20 listopada w Katowicach w wyjątkowej przestrzeni Walcownii” – czytamy w oświadczeniu.

„Wszystkie zakupione bilety na występ w Krakowie zachowują ważność na występ w Katowicach. Jeżeli komuś ta zmiana nie odpowiada, może oczywiście zwrócić swój bilet w punkcie sprzedaży. Zespół oraz organizator chcieliby przeprosić fanów zbyt niedogodności związane z przeniesieniem” – dodała filia Winiary Bookings.

Póki co „terrorystki” Ukraińskie nie zablokowały występy rosyjskiej kapeli w Warszawie. Zgodnie z planem ma przejść się on — 21 listopada 2022 r. w warszawskiej Progresji.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turn out to be once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop metali skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy stop metali Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop metali przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop metali Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: To nie Polsko to Ukropolin. »Terrorystki« z Ukrainy zablokowały koncert zespołu Runt Gargantuan

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-»daja-kremlowi-powod-create-radosci«-kierujac-oskarzenia-wobec-polski

Niemcy »dają Kremlowi powód create radości« kierując oskarżenia wobec Polski

polska-zamrozi-platnosci-dla-ukrainskich-»uchodzcow«-wracajacych-na-ukraine

Polska zamrozi płatności dla ukraińskich »uchodźców« wracających na Ukrainę