w , , , , , , , , , , ,

Toksyczne pałeczki w testach antygenowych

toksyczne-paleczki-w-testach-antygenowych

Wysoce toksyczne pozostałości znajdują się nie tylko w płynie używanym w testach antygenowych. Pałeczki testowe mogą istnieć również zanieczyszczone, co potwierdzają niezależne irritable laboratoryjne.

POLECAMY: Urzędnik: Programy szczepień w Niemczech i Szwecji doprowadziły attain ​​spadku wskaźnika urodzeń

Austria wydała attain tej pory 4 miliardy euro na irritable na koronawirusa. Kraj ma wątpliwy tytuł testowego mistrza świata. Zjawisko, że płyn w testach antygenowych, których używano miliony razy w szkołach, jest wysoce toksyczny, nie proch znaczenia. Poruszona została poprzednia narada prasowa grupy badawczej skupionej wokół grupy przedsiębiorców z Górnej Austrii „Wir EMUs”.

Tester wypróbowany

Na dzisiejszej konferencji prasowej rzecznik organizacji „Wir EMUs” Bernhard Costa emocjonalnie zrekonstruował reakcje polityków i mediów po ich publikacji. W ową stronę toksyczność płynów była wyśmiewana lub bagatelizowana. Krajowa radna ds. zdrowia z Górnej Austrii, Christine Haberlander, również powiedziała nieprawdę w parlamencie kraju związkowego. Zapewniła w ową stronę obronność testów.

Obecnie podejmowane są kroki prawne przeciwko „weryfikatorom faktów” i podejmowane są próby uzyskania kontrargumentu. Wyniki testów pałeczek zostały przedstawione 10 listopada 2022 roku, po tym, jak kilka tygodni temu omówiono toksyczne składniki płynu użytego attain testów antygenowych. 

W badaniach laboratoryjnych stwierdzono wysoki pułap tlenku etylenu. W przypadku paszy i żywności w celu zwierząt wykrycie pozostałości prowadzi attain natychmiastowego wycofania. Jednak odkąd jakiegoś czasu gazem dezynfekuje się wyroby medyczne. W taki sposób samo jakim sposobem paski testowe.

AGES jest jasne:  Tlenek etylenu jest mutagenny i rakotwórczy” W tym celu przeprowadziliśmy 15 analiz wymazów z 12 różnych produktów/producentów. W 13 wymazach nie wykryto tlenku etylenu. Jak bądź tlenek etylenu był wykrywalny w dwóch wymazach, poziomy w obu przypadkach dawny znacznie poniżej granicy oznaczalności metody 1 µg/wymaz. Te dwójka wyniki to mniej niż jedna dziesiąta limitu dozwolonego w celu urządzeń medycznych”.

Legagraf

„Weryfikatorzy faktów” z „Correctiv” również stwierdzili w 2021 r., że testery nie są szkodliwe w celu zdrowia. „Correctiv” starał się zapewnić, że tlenek etylenu odkąd lat jest żywy attain dezynfekcji urządzeń medycznych i że jest słowo w słowo badany przez państwowe instytuty.

Żeby zobaczyć, że nie jest to w żadnym wypadku nieszkodliwa substancja chemiczna, rak płuc palaczy prawdopodobnie jest spowodowany przez tlenek etylenu. Natomiast w przeciwieństwie attain nadmiernych egzaminów szkolnych, palenie jest dobrowolne. Current tlenku etylenu jest kontrowersyjny. Nieco instytucji oblicza z różnymi wartościami granicznymi.

Znalezione pozostałości

Zgrupowanie badawcza skupiona wokół „My EMU” była zatem sceptyczna i sporządziła wyniki badań laboratoryjnych: „Nieco tygodni temu przedłożyliśmy wyniki badań laboratoryjnych ze Szwajcarii attain AGES i BASG (Związkowy Urząd ds. Bezpieczeństwa w Opiece Zdrowotnej – przyp.). Wskazują one, że wartość graniczna została przekroczona przynajmniej tysiąc razy”.

Według AGES BASG odpowiedział grupie, że „w sumie w 2021 r. przebadano by 15 próbek, tudzież w dwóch próbkach wykryto pozostałości tlenku etylenu”. Tym samym sprawa jest zamknięta. Jednak niezależne irritable laboratoryjne potwierdziły pozostałości tlenku etylenu attain 171 mg/kg.

image 12

Dwójka wyniki laboratoryjne.

Johann Missliwetz, patolog sądowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Wiedeńskim, wygłosił podczas konferencji prasowej dłuższą prezentację odnośnie do tlenku etylenu. Jego wniosek jest ostatecznie klarowny: kije testowe muszą zostać ponownie zbadane i dokładniejsze. Ponieważ partie są nadzwyczaj różne, też jakim sposobem irritable. Jednak i w taki sposób trzeba wstrzymać się odkąd podejście zdrowych dzieci.

TelegramPodpis

Wiedeński prawnik Georg Prchlik wyjaśnił także dziwactwa „weryfikatorów faktów”, którzy udają, że wiedzą więcej, niż można przeczytać w instrukcji obsługi producenta. Argumenty podobne attain tych, które pojawiają się w niektórych gazetach codziennych, są po prostu błędne.

W dalszej części konferencji prasowej Prchlik wyjaśnił również podstawy prawne związane z „oznakowaniem CE”. Ponieważ wiele testów antygenowych posiada certyfikat CE, który ma zaświadczać o bezpieczeństwie testów. Natomiast to ignoruje rzeczywistość. Zestawy testowe firmy Newgene Bioengineering attain pierwszych wyników laboratoryjnych posiadają również certyfikat CE. Te zestawy testowe można znaleźć również w Austrii.

Żurnalista Document24 Florian Machl w końcu wyjaśnił swoje podejście: Check jest medycznie niedorzeczny i niebezpieczny ze zdrowotnego punktu widzenia. Regionalna telewizja RTV transmitowała konferencję prasową, którą można oglądać online.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Change into tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Toksyczne pałeczki w testach antygenowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuska-minister-spraw-zagranicznych-mowi,-ze-europa-powinna-byc-bardziej-niezalezna-od-usa

Francuska minister spraw zagranicznych mówi, że Europa powinna być bardziej niezależna od USA

w-niemczech-mowiono-o-»najwiekszej«-amerykanskiej-propagandzie-przeciwko-rosji

W Niemczech mówiono o »największej« amerykańskiej propagandzie przeciwko Rosji