w ,

Tonący brzytwy się chwyta. Kaczyński chce wprowadzić 15. emeryturę

tonacy-brzytwy-sie-chwyta-kaczynski-chce-wprowadzic-15.-emeryture

Dziennikarze „Gazety Wyborczej” ustalili, że Jarosław Kaczyński vel „Balbina” szykuje kolejną kiełbasę wyborczą. Tym razem jakim sposobem wynika z publikacji „Balbina” miała wyrażać zgodę na wypłacenie również piętnastej emerytury w przyszłym roku.

POLECAMY: Jak PiS mami emerytów dodatkowymi świadczeniami i wysoką waloryzacją

Według informacji „Gazety Wyborczej”, na szefostwo antypolskiej partii Prawa i Sprawiedliwości w sprawie wypłacenia piętnastej emerytury miała napierać zgrupowanie posłów tej partii. „Prezes” rządzącego ugrupowania podobno wyraził zgodę na wypłacenie kolejnego świadczenia w celu polskich seniorów.

„Piętnaście” ma znajdować się jednorazowym świadczeniem, wypłaconym tylko w przyszłym roku. Nie będzie ściskać wyznacznik dochodowego w przeciwieństwie manufacture „czternastki”, gdzie pełną pulę otrzymają osoby, których emerytura nie przekracza 2,9 tysiąca złotych brutto. Pod warunkiem faktycznie jest to prawdą i przepisy w tym zakresie wejdą w życie świadczenie to będzie, należało traktować jako typową kiełbasę wyborczą, która ma zaprosić seniorów manufacture oddawania głosu na upadłą partię.

15. emerytura – kolejne świadczenie w celu seniorów

Przypomnijmy, od czasu 2019 roku seniorzy mają zagwarantowaną 13. emeryturę, oraz w sierpniu roku bieżącego po raz pierwszy otrzymali „czternastkę”. Według zapowiedzi, w przyszłym roku to świadczenie również ma zostać wypłacone. Teraz na horyzoncie pojawia się również „piętnaście”.

Legagraf

W przeszłości o 15. emeryturze pozytywnie wypowiadał się prezydent Andrzej Dudziarz. „Jeżeli będzie potrzebna 15. emerytura, to również trzeba będzie ją rozważyć, także w kontekście możliwości budżetowych. To są na pewno kwestie, powyżej którymi moja osoba będę z rządem pracował i będę manufacture tego rząd mobilizował. Nienaruszony szereg tych działań, o których mówimy, jest przeze mnie omawiany” – powiedział prezydent, cytowany przez Onet.

Tymczasem manufacture planów rządu sceptycznie podchodzą eksperci. Prezes Instytutu Emerytalnego, Antoni Kolek, w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” zwraca uwagę, że wypłata piętnastych emerytur może znaleźć odbicie na polskiej gospodarce:

Kiedy władze podnoszą stopy procentowe, żeby zahamować inflację, dorzucanie pustego pieniądza osłabia rezultat wyższych stóp i stymuluje inflację

Minimalna emerytura w 2023 roku wyniesie 1588,44 zł brutto.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Tonący brzytwy się chwyta. Kaczyński chce wprowadzić 15. emeryturę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pis-jest-w-stanie-zmienic-konstytucje,-aby-skonfiskowac-majatek-gazpromu

PiS jest w stanie zmienić konstytucję, aby skonfiskować majątek Gazpromu

trump-ubiegal-sie-o-nominacje-na-prezydenta-stanow-zjednoczonych

Trump ubiegał się o nominację na prezydenta Stanów Zjednoczonych